W Wadowicach działają różne formy transportu dzięki którym możemy się szybko i wygodnie poruszać
Taksówka z Wadowic - bezpieczna i godna polecenia.
artykuł sponsorowany

W Wadowicach działają różne formy transportu dzięki którym możemy się szybko i wygodnie poruszać, jedną z nich są taksówki. Naszą uwagę skupimy na jednej z najpopularniejszych i naszym zdaniem godnej polecenia taksówek w mieście, a mianowicie na TAXI Wadowice, która należy do Pana Bogdana Prochownika.

TAXI Wadowice prosperuje już od 10 lat gromadząc przy tym wielu zadowolonych klientów, wielu z nich ciągle powraca i ponownie korzysta z usług przewozowy. W serwisie Google - TAXI Wadowice ma na swoim koncie aż 42 pozytywne opinie osiągając przy tym ocenę 5/5 gwiazdek.

Kluczem do naszego sukcesu jest dyspozycyjność oraz solidność. Numer telefonu jest zawsze włączony - dlatego jesteśmy w stanie przyjąć zlecenie w każdej chwili, ponadto w trosce o wygodę i zadowolenie naszych klientów stale poszerzamy wachlarz usług oraz jesteśmy otwarci na niestandardowe zlecenia - upatruje sukces Pan Bogdan


Firma TAXI Wadowice ma w swojej ofercie wiele różnorodnych usług, a zaliczają się do nich:

Pan Bogdan dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom Klientów, oferuję transport nie tylko na terenie Wadowic, ale również na terenie sąsiednich miast, w szczególności: Zatora, Suchej Beskidzkiej i Kalwarii Zebrzydowskiej. Dzięki możliwości dokonania płatności za przejazd za pomocą karty płatniczej - akceptowane są karty Visa, Master Card oraz Maestro - nie trzeba nawet posiadać gotówki. Przejazd 6-osobowym samochodem jest świetnym rozwiązaniem dla większej rodzina lub grupy przyjaciół.

TAXI Wadowice to firma, którą można z czystym sumieniem polecić, jest solidna i bezpieczna, o czym świadczą przede wszystkim zadowoleni Klienci.

Aby skorzystać z usług taksówki wystarczy znaleźć ją na postoju taxi w Wadowicach (Plan Kościuszki), umówić się telefonicznie dzwoniąc pod numer +48 604 170 052.

Więcej informacji o firmie Taxi Wadowice znajdą Państwo na stronach internetowych taxiwadowice.pl

taxi wadowice

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl