Pierwszy miesiąc szkoły już za nami. To ostatnia chwila, by zapisać się na zajęcia dodatkowe. Zach
Z ENGLISH OK! nauczysz się więcej
artykuł sponsorowany

Pierwszy miesiąc szkoły już za nami. To ostatnia chwila, by zapisać się na zajęcia dodatkowe. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK!

Centrum Języka Angielskiego ENGLISH OK! oferuje przede wszystkim zajęcia z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego w grupach lub indywidualnie na wszystkich poziomach zaawansowania. Jako pierwsi w mieście wprowadziliśmy do oferty kursy języka chińskiego. Ponadto prowadzimy indywidualne zajęcia korepetytorskie z matematyki.

Co więcej organizujemy zajęcia dla osób chcących zdawać egzamin FCE. Współpraca z lektorami oraz dobór odpowiednich materiałów i metod dydaktycznych umożliwia rzetelne przygotowanie słuchaczy do tego oraz innych egzaminów.

Maturzystom proponujemy intensywny kurs precyzyjnie nastawiony na osiągnięcie jak najlepszego wyniku egzaminu dojrzałości. Wieloletnie doświadczenie oraz autorskie metody nauczania pozwoliły nam na osiągnięcie 100% zdawalności wśród naszych kursantów.

Zajęcia w ENGLISH OK! są prowadzone przez wykwalifikowane osoby z wykształceniem kierunkowym w ciekawy sposób oraz w miłej atmosferze. ENGLISH OK! proponując zajęcia grupowe kładzie nacisk na efektywność nauczania, stąd grupy kursantów tworzymy najczęściej maksymalnie z 4–6 osób.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z kształcenia dodatkowego w naszej szkole. Zapisy na zajęcia trwają cały czas.

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
www.pl-pl.facebook.com/englishokwadowice

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl