Szanowni Państwo, mieszkańcy Gminy Wadowice  i Powiatu Wadowickiego zapraszamy w dniach  2 i 3 wrześ
W Wadowicach Targi "Dom z pomysłem"
artykuł sponsorowany

Szanowni Państwo, mieszkańcy Gminy Wadowice  i Powiatu Wadowickiego zapraszamy w dniach  2 i 3 września 2017 do udziału w Targach w Wadowicach. Tegoroczne Targi odbywać się będą pod hasłem:  „Czyste powietrze dla Wadowic”.

Swoją ofertę ekologicznych kotłów a także pomp ciepła i paliw przedstawią producenci i dystrybutorzy. Będą służyć fachowymi poradami i pomogą wybrać Państwu odpowiednie urządzenia, a EKODORADCA z Urzędu Miasta udzieli Państwu informacji dotyczących jak starać się o dofinansowania  i jakie warunki należy spełnić, aby je otrzymać.

A ponadto oferta dociepleń popularną obecnie pianą poliuretanową, mebli, wysokiej jakości podłóg i elementów wyposażenia wnętrz. Dla tych, którzy chcą wybudować dom  lub zakupić mieszkanie mamy również propozycję. Swoją ofertę przedstawi firma Abakon specjalizująca się w budowie domów z keramzytu, a teraz również w technologii  szkieletu drewnianego.

Drogie Panie, jeśli lubicie kuchnie i wszystko co z nią związane zapraszamy na nasze tragi, ponieważ ofertę sprzętu kuchennego w postaci wyciskarek do soków i tłoczarek do oleju zaprezentuje firma LIFEWELLNESS, natomiast firma Skubel zaprezentuje odkurzacz RAINBOW a na koniec  dnia, kiedy już wszystkie prace domowe będą skończone będą mogły Panie odpocząć na fotelach z masażem, które zaprezentuje firma PRO-WELLNESS. A jeśli chcesz, aby Twój dom stał się „inteligentny” zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy DOBER z Andrychowa.

A ponadto atrakcje dla dzieci w Klubie Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO, prezentacja autobusu energetycznego KAPE na Placu Jana Pawła II oraz konkurs dla zwiedzających z cennymi nagrodami, które ufundowali nasi wystawcy: TGA CONSULTING z Jaworzna, PRO-WELLNESS z Katowic i BK MEBLE z Kęt.

ZAPRASZAMY, TYLKO 2 i 3 września Targi „Dom i Otoczenie” w Wadowicach.
JUŻ TERAZ ZAREZERWUJ SOBIE CZAS ABY NAS ODWIEDZIĆ.

PROMOCJA – TARGI WADOWICE


artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl