Już 3 września Kocie Kadry i Charakteryzatorska zapraszają na Dzień Otwarty. W salonie Charakteryzato
Dzień otwarty z Charakteryzatorską i Kocimi Kadrami
artykuł sponsorowany

Już 3 września Kocie Kadry i Charakteryzatorska zapraszają na Dzień Otwarty. W salonie Charakteryzatorska na Polnej 12 w Wadowicach będzie możliwość poznania twórczyń tego wydarzenia i dowiedzenia się jak wygląda sesja zdjęciowa i dlaczego każda kobieta, chociaż raz w życiu, powinna w takiej sesji wziąć udział.

Przez cały dzień na odwiedzających będzie czekało mnóstwo atrakcji! Przede wszystkim możliwość zobaczenia dziewczyn w akcji. Dowiedzenia się jak powstają zdjęcia skupiające się w 100% na kobiecie. Od makijażu wykonywanego przez Anię z Charakteryzatorska, przez portrety robione przez Izę z Kocich Kadrów, aż po samodzielne stanięcie przed obiektywem.

W tym dniu, każda z uczestniczek wydarzenia otrzymuje jeden portret w prezencie. A dodatkowo wśród obecnych Pań zostanie rozlosowane zaproszenie na pełną sesję zdjęciową!

3 września, od 10:00 do 18:00, swoje drzwi dla odwiedzających otworzy pewne magiczne miejsce. Miejsce, które dzięki obecnym tam osobom odczarowuje kobiety. Sprawia, że mogą poczuć się piękne, wyjątkowe i pewne swojej niesamowitej kobiecości. Iza i Ania serdecznie zapraszają! Obiecują mnóstwo świetnej zabawy, niesamowitą atmosferę i słodkości od pumppkin.pie.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl