Pies rasy owczarek niemiecki, około 8-letni, bardzo spokojny i łagodny w stosunku do nowopoznanych, szu
Owczarek niemiecki szuka nowego domu

Pies rasy owczarek niemiecki, około 8-letni, bardzo spokojny i łagodny w stosunku do nowopoznanych, szuka nowego domu i właściciela, który się nim zajmie. Ktoś z naszych czytelników może pomóc?

Po raz kolejny okazuje się, że takie komunikaty pomagają i jak informuje nas Straż Miejska w Wadowicach, wszystkie zwierzaki o których ostatnio pisaliśmy w ostatnim czasie na portalu, dzięki naszym czytelnikom, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są porzucone lub zagubione zwierzaki, lub właściciele z różnych powodów muszą się z nimi pożegnać.

Jak informuje nas Anna Żmija z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, pies rasy owczarek niemiecki, około 8 lat, bardzo spokojny, łagodny w stosunku do osób nawet nowopoznanych szuka nowego domu.  Jego właściciel ze względów zdrowotnych niestety nie może się już nim opiekować. Mimo, że psiak jest zaniedbany i wychudzony, jest w dobrej kondycji fizycznej, ma duży apetyt, nabiera więc szybko sił. Piesek będzie wdzięcznym kompanem spacerów, idealnie sprawdzi się również do pilnowania domu.  Został odpchlony i odrobaczony.
 
Jeśli ktoś chciałby adoptować zwierzaka, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu (33) 873-18-11 wewnętrzny 122, 212 (lub telefon komórkowy 606 319 789) albo podejść bezpośrednio do siedziby SM (parter Urzędu Miejskiego, korytarz w prawo). Pies  został odrobaczony i odpchlony, a także będzie zaopatrzony w smycz oraz obroże.

AKTUALIZACJA (SOBOTA, 27 MAJA 2017 2017 21:20)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Domino 2017-05-18 15:27
Rozumiem że pies odebrany poprzedniemu "właścicielowi" skoro nie ma wzmianki że znaleziono go w miejscowości X i szuka się właściciela.
Cytować
+3 #2 endriu 2017-05-19 16:25
Znam sprawe otóż poprzedni wlasciciel jest bardzo chory i nie moze juz ze wzgledow zdrowotnych opiekowac sie psem.Piesek jest w porzadku.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.