Już po raz kolejny na tak dużą skalę Młodzież Wszechpolska Wadowice rozpoczyna zbiórkę artykułó
Młodzież Wszechpolska Wadowice po raz kolejny pomaga dzieciom

Już po raz kolejny na tak dużą skalę Młodzież Wszechpolska Wadowice rozpoczyna zbiórkę artykułów dla wadowickich dzieci z okazji Dnia Dziecka. Kto chce, może im pomóc.

Młodzież Wszechpolska Wadowice po raz kolejny organizuje akcję zbiórki artykułów dla wadowickich dzieci z okazji nadchodzącego.

Zbieramy słodycze, zabawki, kredki, artykuły szkolne, pampersy, chusteczki oraz artykuły higieniczne dla najmłodszych. Akcja ma na celu spowodowanie uśmiechu na twarzach najmłodszych, których na początku życia doświadczył przykry los — informuje nas Michał Frączek, prezes MW Wadowice.

Organizacja zapewnia transport zebranych rzeczy od darczyńców. Każdy, kto chce pomóc, może przekazać rzeczy (nowe, niezniszczone) poprzez stronę Młodzieży Wszechpolskiej Wadowice na Facebooku (TUTAJ).

Zebrane produkty zostaną przekazane w kilka miejsc na terenie Wadowic, gdzie pod opieką ludzi dobrej woli znajdują się dzieci. To m.in. Dom Samotnej Matki w Wadowicach, Dom Pomocy Społecznej w Wadowicach, Koło Dzieci Niepełnosprawnych w Wadowicach oraz Stowarzyszenie "Dać Szansę" w Wadowicach.

Akcja była przeprowadzana w Wadowicach już w latach ubiegłych.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 obserwator 2017-05-12 15:33
A co to? Czy ja dobrze widzę?
Czyżby niektórzy młodzi wszechpolacy wstydzili się swoich wizerunków?
Ciekawe dlaczego?
Cytować
+8 #2 MW 2017-05-12 16:03
To kibice Wisły Kraków, nie działacze MW,twarze zamazano na ich własne życzenie.
Cytować
0 #3 wstyd ONLINE 2017-05-12 16:24
Wstyd redakcjo, tylko ten port promuje tych karków
Cytować
+2 #4 Enmo 2017-05-12 16:51
Tam szukają przyszłego nacjonalistyczn ego narybku. Najłatwiej wśród słabych i odrzuconych.
Cytować
0 #5 obywatel 2017-05-12 18:07
Tę zagubioną i skrzywioną młodzież wysłać należy na lekcje historii, wycieczkę do Auschwitz, rozmowy z tymi, którzy przeżyli wojnę. Bo zdaje się brakuje im ewidentnie takich doświadczeń. Wybielanie się dobroczynnością służy do ocieplenia wizerunku tego nowotworu, bo inaczej nie można tego nazwać. Nigdy więcej nacjonalizmu!
Cytować
0 #6 nigdywięcejwojny 2017-05-13 08:53
Nacjonalizm w czystej formie !! Hitler też promował się jako "miły, ciepły człowiek" pomagający zwykłym biednym niemcom, odwiedzał przytułki dla sierot itd. a do czego nacjonalizm prowadzi to zapraszam do AUSCHWITZ. Załosne jak teraz uczą historii i co promuje "dobra zmiana"!!
Cytować
+1 #7 Desmodur One 2017-05-15 09:36
Dla niedouków : nie mylić "nacjonalizmu" z "szowinizmem" !
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.