Parkowanie na chodnikach blokując przejście pieszych, na pasach, na kilku miejscach parkingowych w wiat
Mistrzowie Parkowania 40

Parkowanie na chodnikach blokując przejście pieszych, na pasach, na kilku miejscach parkingowych w wiatach przystanków czy na miejscach dla inwalidów. Zapraszamy do kolejnego odcinka "Mistrzowie parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego odcinka znowu nazbierało nam się trochę zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników.

Tym razem tradycyjnie już parkujący na chodnikach tak, że piesi mają problem z przejściem, parkujący na pasach, na miejscach dla inwalidów czy w wiatach przystanków.

Takie parkowanie na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej, Wojtyłów i Alei Matki Bożej Fatimskiej. Po co przejmować się przejściem dla pieszych i pieszymi? Nadesłał Paweł.

 

Takie fantazyjne parkowanie kierowcy tico pod ośrodkiem na Wysokiej.... Nadesłał Marcin.

 

Takie parkowanie przed lidlem to niestety smutna rzeczywistość. Kierowca tego volkswagena nie jest niestety wyjątkiem...  Nadesłał Piotr.

 

Plac Bohaterów Getta i zastawiony citoroenem chodnik. Po co przejmować się pieszymi? Nadesłał Krzysztof K.

 

"Garażowanie" hyundaia w nieczynnej wiacie przystanku na ulicy Szpitalnej.  Przynajmniej nie pada na samochód... Nadesłał Piotr.

 

Dwaj mistrzowie parkowania na parkingu na Placu Bohaterów Getta... Nadesłał czytelnik.

 

Parkowanie przed budynkiem wadowickiego sądu na ulicy Żwirki i Wigury. Po co przejmować się pieszymi? Nadesłał czytelnik.

 

Za długie samochody na parkingu przed TBS na ulicy Batorego też są problemem dla pieszych... Nadesłał Mirek.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Paweł, Marcin, Piotr, Krzysztof K., Piotr, czytelnik, Mirek.)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+12 #1 Henio 2017-02-09 15:44
Najlepszy sposób na tych kierowców to taki, gdy Pomoc Drogowa wywozi żle zaparkowane pojazdy, porządek zrobi się sam.
Cytować
+9 #2 Krzychu 2017-02-09 16:09
Najlepszy i tak jest czerwony Lancer, który parkuje przy Starostwie Powiatowym w Wadowicach.
W dodatku bardzo często na miejscu dla niepełnosprawny ch.
Wydaje mi się, że mieszkając niedaleko Starostwa i w nim pracując, nie powinno się zajmować miejsc dla petentów (ZWŁASZCZA TYCH NIEPEŁNOSPRAWNY CH!). Przykra sytuacja, a zdarza się nagminnie. :o
Cytować
0 #3 Lapajs 2017-02-09 19:41
Gdzie jest Straz Miejska jakos Kolo urzedu jest porzadek dlaczegp nie patroluja calego Miasta
Cytować
+5 #4 Kozubek 2017-02-09 20:19
A ja sie pytam co robi wadowicka drogówka? Nic ! W innym normalnym kraju taki pojazd nie ma prawa tam zaparkować a jak już zaparkuje to zaraz jedzie na lawecie. Golf na przejściu parkuje i nikogo to nie rusza. Chyba pora zmniejszyć etaty w wadowickiej komendzie.
Cytować
-1 #5 dert 2017-02-10 00:44
Fajnie sie robi foty alle trzeba jeszcze wiedzieć czyj teren. Na prywatnym terenie moga sobie stawiac jak chcą pod warunkiem że właściciel wyrazi zgode. Pod kancelarią,Lidl ,Getto ,Warto jeszcze trochę pomyśleć jak chce się zaistnieć. :P
Cytować
-2 #6 Mieszkanka4 2017-02-11 09:22
ta Honda na Żwirki i Wigury parkuje tak od poniedziałku do piątku. Zwróciłam policji uwagę na ten samochód (chociaż bardzo często tam są wiec sami powinni na to zwrócić uwagę) ale pan nie przestał tam parkować. Zrobił jedynie większą lukę (tak, że jestem w stanie przejechać wózkiem na centymetry)
p.s. muszę zacząć nosić aparat... a to co się dzieje na darmowym parkingu na ul. Wojtyłów to jakiś koszmar ... czasem się nawet nie da wyjechać
Cytować
0 #7 mysiopysio 2017-02-12 10:46
Ci parkujący sobie i tak z tego nic nie robią.A SM powinna z buta chodzić w takich miejscach i wywiązywać się ze swoich obowiązków a nie tylko d....py wozić i być aroganckim i nie kulturalnym wobec mieszkańców a i z policji też powinny być takie patrole piesze a taki patrol umundurowany w rejonie zabudowanym ma takie same uprawnienia jak drogówka.Przepi sy są tylko jest zbyt duże wygodnictwo....
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.