To spore ułatwienie dla podróżujących, również z powiatu wadowickiego. Kraków Airport opublikował
Ta aplikacja mobilna ułatwia latanie

To spore ułatwienie dla podróżujących, również z powiatu wadowickiego. Kraków Airport opublikował lotniskową aplikację, która integruje się nie tylko z ruchem lotniczym w Balicach ale także transportem zbiorowym.

Taka ciekawostka, która powinna też zainteresować mieszkańców powiatu wadowickiego, którzy podróżują samolotami z krakowskiego lotniska w Balicach. Kraków Airport opublikował lotniskową aplikację mobilną, w pełni zintegrowaną z systemem informacji lotniskowej. To nowoczesne rozwiązanie mobilne integruje również usługi związane z pasażerskim ruchem lotniczym na tym lotnisku, publicznym transportem zbiorowym, a także wszelkimi dostępnymi na terenie krakowskiego lotniska udogodnieniami dla pasażerów.

Bezpłatna, intuicyjna w obsłudze aplikacja przygotowana została dla użytkowników systemu Android i iOS w dwóch wersjach językowych – polskiej a także angielskiej.

W aplikacji można znaleźć m.in. interaktywny plan lotniska, system powiadamiania  o zmianie statusu rejsu w czasie rzeczywistym czy lokalizator zaparkowanego na lotnisku samochodu. Pasażer – użytkownik aplikacji otrzymuje dostęp do większości usług i udogodnień oferowanych przez krakowskie lotnisko.

Członkowie programu Kraków Airport Loyalty (KAL) mogą korzystać ze skanera kart lojalnościowych w aplikacji, przechowując je w pamięci swojego urządzenia mobilnego. Wystarczy przy pomocy aplikacji Kraków Airport wyświetlić na ekranie telefonu wprowadzoną kartę KAL i zeskanować ją w jednym ze skanerów kart lojalnościowych. Aplikacja pomoże też zlokalizować skanery na terenie lotniska. System akceptowany jest we wszystkich punktach usługowych, które przystąpiły do programu KAL, w tym w wybranych biurach podróży, sklepach, restauracjach, hotelach, a także w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i Teatrze Łaźnia Nowa.

W aplikacji można też sprawdzić rozkład lotów (odloty/przyloty), czas oczekiwania w kolejce do punktów bezpieczeństwa, ustawić listę własnych lotów z krakowskiego lotniska, sprawdzić bieżące powiadomienia o zmianach statusu lotu w formie komunikatów push, przejrzeć plan lotniska (terminale, parkingi, restauracje, kawiarnie, sklepy etc) a także zeskanować karty pokładowe.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 CIEKAWA 2016-08-21 20:39
bardzo fajny pomysl ;) ale prosze podac jak ta aplikacja sie nazywa??? bo nikt o tym nie napisal w artykule .....
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.