Tajemnice Wadowic: tak nazywa się cieszący się sporym powodzeniem cykl audycji w Telewizji Wolne Wadow
Tajemnice Wadowic: cmentarz wojenny i wojskowy

Tajemnice Wadowic: tak nazywa się cieszący się sporym powodzeniem cykl audycji w Telewizji Wolne Wadowice, w których autorzy chcą pokazywać wyjątkowe miejsca naszego miasta. Właśnie ukazał się kolejny odcinek, w którym posłuchamy o cmentarzu wojennym i wojskowym.

W Telewizji Wolne Wadowice niemal rok temu debiutował cykl pod tytułem Tajemnice Dawnych Wadowic. Autorzy chcą w nim przybliżyć wyjątkowe miejsca Wadowic i gminy. Takie, które zapisały się w historii naszego regiony, czy kraju. Audycje cieszą się sporym powodzeniem.

Właśnie ukazała się druga część siódmego odcinka. Przewodnikiem i tropicielem tajemnic naszego miasta jest w nim po raz kolejny doskonały historyk i pasjonat dr Konrad Meus. Tym razem wysłuchamy opowieści o wadowickim cmentarzu wojennym i wojskowym.

Audycję można zobaczyć również w wadowickiej kablówce (analogowo kanał S07 MHz, 159.250, cyfrowo MUX15 LCB30 kanał 62, 802 MHz).(MG)
(zdjęcie, wideo: Telewizja Wolne Wadowice)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.