Urząd Miejski w Wadowicach ogłosił czwartą edycję konkursu „Serce Roku”, którego celem jest pro
Wadowicki magistrat ogłosił czwartą edycję konkursu "Serce Roku"

Urząd Miejski w Wadowicach ogłosił czwartą edycję konkursu „Serce Roku”, którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw prospołecznych. Na zgłoszenie osoby, której można będzie podziękować za trud i serce włożone w bezinteresowną pomoc innym, urzędnicy czekają do  29 kwietnia.

Wadowicki magistrat  ogłosił czwartą edycję konkursu „Serce Roku”. W ten sposób chce wyróżnić osoby z gminy Wadowice, które podejmowały pracę na rzecz potrzebujących.

Po raz kolejny chcemy docenić te osoby z Gminy Wadowice, które w 2023 roku nie odwracały wzroku, a wręcz przeciwnie – wytężały go, by dojrzeć potrzebę, bolączkę, kłopot czy zmartwienie wśród sąsiadów, znajomych czy zupełnie obcych i pomagały im na miarę swoich sił i możliwości. W związku z tym zwracamy się z prośbą o zgłaszanie do udziału w naszym konkursie tych, którzy według Was zasługują na wyróżnienie. Mogą to być osoby pomagające indywidualnie lub działające w bardziej zorganizowany sposób tzn. w fundacjach lub stowarzyszeniach – informuje Urząd Miejski w Wadowicach.

Jako wyraz wdzięczności i uhonorowania starań  lokalnych wolontariuszy, przewidziano  czek w wysokości 2000 złotych na zakup wybranej przez siebie nagrody oraz drugi czek, również opiewający na kwotę 2000 złotych, który zostanie przekazany na wskazany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Na zgłoszenia urzędniczy czekają do 29 kwietnia. Regulamin i wszystkie potrzebne informację TUTAJ.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.