Miasto wzięło się za czyszczenie ścieżek rowerowych.
Wiosenne porządki na ścieżkach rowerowych

Miasto wzięło się za czyszczenie ścieżek rowerowych.

Zaczęła się wiosna, za nieco ponad tydzień również wybory samorządowe. Dobra okazja, aby zabrać się za wiosenne porządki.

Dobra wiadomość dla rowerzystów, ale też rolkarzy czy miłośników hulajnóg. W czwartek (28.03) trwają intensywne prace związane z czyszczeniem wadowickich ścieżek rowerowych. Na trasy wyjechał sprzęt sprzątający i ścieżka na ulicy Lwowskiej a także między stadionem Skawy a koroną zapory zostały oczyszczone z nagromadzonego piasku, śmieci, kamieni, szkieł i resztek gałęzi. Aż przyjemnie popatrzeć no i jechać.

Tak wyglądało na ten przykład sprzątanie ścieżki w kierunku korony zapory Jeziora Mucharskiego.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-13 #1 żenada ciąg dalszy 2024-03-28 15:22
żenady ciąg dalszy wrzucacie jakiś durny filmik na którym nic nie widać
A czemu nie ma pokazane w jakim stanie są obecnie ścieżki które zrobił poprzednik i które niby zrobił kalus
tak jak ta pseudo koło maspexu co?
Wiem wiem bo to by oznaczało rzetelność hahahahhahahahahaha

Ps komentarz nikogo nie obraża wiec ciekawe za czy cenzura i tak go złapie :D
Cytować
+10 #2 sprzatanie 2024-03-28 16:18
podejdzcie Wadowiczanie nad pobliską Skawę,Pompy,Wen ecję ile śmieci jest po gówniarzach balangowiczach, butelki,puszki chipsy,jakoś tam nie sprzątacie,uczy ć młodych sprzątania!!!
Cytować
+1 #3 Janek 2024-03-29 18:50
Potwierdzam. W Wadowicach nie można się cieszyć wiosną...wszędz ie śmieci. Wzdłuż ścieżki rowerowej do Czartaka...przy ścieszce i w promieniu 100 metrów od niej...po drugiej stronie Pumptraka jakieś gruzowisko i śmieci. To samo wokół budowanej nowej remizy szok. Skąd Wy przybyliście tzw. Wadowiczanie. Może rzeczywiście śmiecą pijacy, margines i bezstresowo chowani gówniarze...
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.