Tablica z dosadnym napisem o tych, którzy śmiecą pojawiła sie na łące na Bugaju w Kalwarii Zebrzydo
Kto śmieci tu wyrzuca, ten jest kawał...

Tablica z dosadnym napisem o tych, którzy śmiecą pojawiła sie na łące na Bugaju w Kalwarii Zebrzydowskiej. Pomoże zapanować nad porządkiem?

Dzikie wysypiska to spory problem w wielu miejscach naszego powiatu. Jest sporo śmieciarzy, którzy na łąkach, polach czy pustych działkach podrzucają opony, śmieci, części samochodowe cy po prostu worki z własnego gospodarstwa.

O ile takiego delikwenta nie złapie się na gorącym uczynku, czy np. przy pomocy fotopułapki, ciężko coś z tym zrobić.

Pewną formą przemawiania do sumień niereformowalnej części społeczeństwa, są różnego rodzaju tablice ostrzegawcze. Jedną z takich "w terenie" zaobserwował Tomasz Baluś, były pracownik kalwaryjskiego magistratu, społecznik a także prezes stowarzyszenia Stowarzyszenia JP2 Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej.

Tymczasem na Bugaju taki oto dosadny przekaz by nie śmiecić gdzie popadnie.  Zapamiętajcie to sobie dobrze – poinformował na Facebooku Tomasz Baluś.

Dobry pomysł?(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.