Wadowickie Centrum Kultury dostało wiadomość od Świętego Mikołaja, że jest przepracowany i dopadł
Kryzys Świętego Mikołaja – czy będą prezenty?

Wadowickie Centrum Kultury dostało wiadomość od Świętego Mikołaja, że jest przepracowany i dopadło go wypalenie zawodowe, tylko co w takim razie z prezentami…? Można się o tym przekonać podczas wspólnej zabawy w WCK.

Najważniejszy dla wszystkich dzieci gość – Święty Mikołaj, zawita do Wadowickiego Centrum Kultury w niedzielę 3 grudnia o godzinie 10:00 oraz 12:30. Wszystkie grzeczne dzieci Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na magiczne spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz zabawę, podczas której nie zabraknie tańców, animacji oraz zagadek. Świetna atmosfera gwarantowana!

Tylko co z prezentami? Bo Mikołaj przeżywa kryzys i potrzebuje pomocy i to głównie od dzieci…Mikołaj musi odpocząć i postanawia wyjechać na wakacje. Mówi, że: „jest już stary i zmęczony”. Czy zdąży odpocząć i wrócić? Dzwoni do Pani Mikołajowej, żeby jej wszystko powiedzieć lecz ona nie odbiera, więc nagrywa się jej na pocztę głosową. Pani Mikołajowa po odsłuchaniu wiadomości wpada w szał i panikę! Musi ogarnąć sama całe wydarzenie, bo dzieci nie mogą przecież w Święta zostać bez prezentów. Liczy więc na pomoc dzieci…

Spotkanie z Mikołajem potrwa około 45 minut + czas na rozdawanie prezentów.

Pracownia Świętego Mikołaja ma swoją siedzibę w sekretariacie WCK. Po zakupie biletów WCK prosi rodziców o pilny kontakt telefoniczny z sekretariatem pod numerem 33 823 31 56. Przy zakupie wymagana jest natychmiastowa płatność. Jej brak będzie skutkował skreśleniem z listy.  Bilety w cenie 5 złotych dziecko, 20 złotych opiekun do zakupu poprzez strefazajec.pl.

Liczba miejsc ograniczona!


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 Zzzzzz 2023-11-24 12:48
Do mnie Mikołaj nie przyjdzie, bo powiedział że ma doła i już mu się nie chce ludziom dawać nawet nadziei, naczytal się biedaczek detektywprawdy. pl stwierdziwszy że ludzkość nie zasługuje na żadne prezenty!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.