Wadowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczyna przygotowania do kolejnego, już 32 Fi
Wadowicki WOŚP szuka wolontariuszy na 32. finał

Wadowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczyna przygotowania do kolejnego, już 32 Finału WOŚP. Poszukiwani są zatem wolontariusze, chcący wstąpić w szeregi WOŚP. Orkiestra Jurka Owsiaka zagra tym razem pod hasłem:  „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”.  

28 stycznia 2024 roku, w ostatnią niedziele stycznia, dobędzie się finał 32. Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy. Tym razem będzie ona grać pod hasłem   „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”.      

W naszym lokalnym wadowickim sztabie WOŚP również rozpoczynają się prace nad organizacją tego corocznego wydarzenia charytatywnego. Od lat młodzież chętnie służy swoją pomocą chcąc być częścią tej wielkiej ogólnopolskiej akcji. W związku z tym organizatorzy poszukują osób, które chciałyby zostać wolontariuszami lub pomóc w organizacji. Ruszyła ich rejestracja.

Wszystkie chętne osoby proszone są o wypełnienie formularzu dostępnego TUTAJ oraz przesłanie swojego zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

Prawidłowe zdjęcie powinno być takie jak do legitymacji, zapisane w formacie JPG i nie może być mniejsze niż 800x800 pikseli. Zdjęcie powinno być nazwane swoim imieniem i nazwiskiem (wg.wzoru NazwiskoImie.jpg). Fotografia nie może być niewyraźna, za ciemna/jasna, w przebraniu uniemożliwiającym identyfikację. Pod uwagę będą brane tylko kompletne zgłoszenia z odpowiednim zdjęciem.
 
Wadowicki sztab WOŚP zaprasza wszystkich zainteresowanych na stronę Facebook: https://www.facebook.com/wosp.wadowice
 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-3 #1 Anka 2023-11-17 08:36
Biere się
Cytować
-1 #2 Platfus 2023-11-17 12:31
Kurde no za rok wybory samorządowe musi ryzawemu na kampanię dać.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.