Jeszcze tylko kilka dni potrwa IV edycja akcji "Andrychów dla Schronisk" organizowanej przez KS Beskid o
Ostatnie dni akcji Andrychów dla Schronisk

Jeszcze tylko kilka dni potrwa IV edycja akcji "Andrychów dla Schronisk" organizowanej przez KS Beskid oraz andrychowską fundację Zoodoptuj.pl, której celem jest zbiórka potrzebnych rzeczy dla psów i kotów przebywających w schroniskach dla zwierząt.

Już w najbliższy wtorek (31.10) oficjalnie zakończy się czwarta edycja akcji "Andrychów dla Schronisk", która organizowana jest przez KS Beskid oraz andrychowską fundację Zoodoptuj.pl. Polega ona na tym że do wybranych punktów w mieście można przynosić karmę dla psów i kotów, koce i inne akcesoria dla czworonożnych pupilów.

Karma ta, a także m.in. smycze, obroże, miski, zabawki, koce itp. - zostaną następnie przekazane do wybranych, najbardziej potrzebujących schronisk dla zwierząt przed nadchodzącą zimą.

Karma zbierana jest w budynku Krytego Basenu w AndrychowieSklepie Zoologicznym Aqua-Zoo (obok Kościoła na osiedlu), Sklepie  Zoologicznym Pupil (plac Mickiewicza), Studiu Detailingowym MG Customs (ulica Batorego 34C) a także w wybranych placówkach oświatowych.

Akcję można także wesprzeć wpłacając na zbiórkę online: https://zoodoptuj.pl/zbiorka/andrychow-dla-schronisk-edycja-iv

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.