Przykra sprawa. W Barwałdzie Górnym sympatyczny mały psiak wymknął się spod opieki właścicielki.
Psiak wymknął się właścicielce. Wrócil do domu... wygolony

Przykra sprawa. W Barwałdzie Górnym sympatyczny mały psiak wymknął się spod opieki właścicielki. Wrócił do domu... wygolony. Jakiś sadysta postanowił się zabawić w psiego fryzjera. Zrozpaczona pani wyznaczyła nagrodę pieniężną za znalezienie sprawcy.

Jak to w życiu bywa, zwierzaki, a w szczególności psy i koty, są ciekawe świata i często "dają w długą" aby trochę zaznać wolności, ku rozpaczy właścicieli. Tak było też w Barwałdzie Górnym, gdzie w czwartek (11.05) swoimi psimi sprawami postanowił zająć się  jeden z czworonogów, wymykając się wieczorem właścicielce, Nikoli, która całą sprawę opisała na jednej z facebookowych grup zajmujących się zwierzakami.

Zwierzak wrócił do domu w piątek (12.05) rano, ale ktoś postanowił chyba pobawić się w psiego fryzjera, bo biedak w kilku miejscach został wygolony maszynką do gołej skóry. Nie obeszło się przy tym bez bolesnych ran po maszynce do golenia.

Zrozpaczona pani psiaka zaoferowała nagrodę pieniężną dla osoby, która może pomóc w ustaleniu sprawcy tego przykrego zdarzenia.


(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+9 #1 Kot 2023-05-12 20:02
Jakie debil i sadysta
Cytować
+11 #2 Monia 2023-05-12 21:53
Może tego idiotę wygolić,potem do naga rozebrać i do drzewa
Cytować
+10 #3 Kalikst 2023-05-13 09:22
Myślę, że to ktoś, kogo ten pies znał. Inaczej nie dał by się złapać i tak poranić.
Cytować
+7 #4 NG 2023-05-13 11:22
Cytuję Kalikst:
Myślę, że to ktoś, kogo ten pies znał. Inaczej nie dał by się złapać i tak poranić.

Pewnie chodził do kogoś ciągle "na suczki" i ktoś się wkurzył i tak postąpił, oczywiście nie żebym pochwalał i bronił "fryzjera"
Cytować
+4 #5 Jarząbek 2023-05-13 16:47
A może to był sygnał (fakt, że niezbyt udany) dla właścicielki - Nikoli, żeby jej pies w końcu przestał się wymykać?
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.