Nastolatek z Wadowic zbiera na operację dla swojego kota Puszka. Ma złamaną tylną łapkę, najprawdop
Jest zrzutka na operację dla Puszka. Najprawdopodobniej ktoś go postrzelił z wiatrówki

Nastolatek z Wadowic zbiera na operację dla swojego kota Puszka. Ma złamaną tylną łapkę, najprawdopodobniej ktoś go postrzelił z wiatrówki...

Ksawery, młody nastolatek z Wadowic, poinformował o przykrym zdarzeniu, które spotkało jego półtorarocznego kota. Jak się okazało, ma złamaną tylną łapę, najprawdopodobniej od strzału z wiatrówki.

Chłopak założył zbiórkę na popularnym portalu zrzutka.pl aby przeprowadzić operację Puszka, bo tak się wabi dachowiec. Może ona kosztować nawet 3 tysiące złotych.

Kotek póki co ma tylko opatrunek usztywniający, żeby nie doszło do otwartego złamania i szukamy dobrego weterynarza, nie potrzebuje całkowitej kwoty, wiem że niektóre zwierzaki są w gorszym stanie lecz każda pomoc się przyda – informuje nastolatek

Każdy, kto chciałby pomóc młodemu wrażliwemu człowiekowi w uzbieraniu potrzebnej kwoty na leczenie zwierzaka, może zrobić to TUTAJ.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+19 #1 As 2023-03-09 18:48
Zdrowia dla mruczka!! Biedne zwierze napotkało jakiegoś psychola...
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.