Parkowanie na zakazie, blokowanie śmietnika, na chodniku, na ścieżce rowerowej, przejściu dla pieszyc
Mistrzowie parkowania 77

Parkowanie na zakazie, blokowanie śmietnika, na chodniku, na ścieżce rowerowej, przejściu dla pieszych, na wyjeździe i pod prąd.   Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się spora ilość zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem parkowanie na zakazach, blokowanie śmietników, na chodniku, na ścieżce rowerowej, przejściu dla pieszych, na wyjeździe i pod prąd.

Ulica Batorego i skrzyżowanie z ulicą Pułaskiego w Wadowicach. Fantazyjnie porzucony samochód na wjeździe pod starostwo a do tego... pod prąd. Nadesłała Ewa.

 

Osiedle Kopernika w Wadowicach i parking przy bloku nr 7. Kto by się tam przejmował śmietnikiem, chodnikiem czy zakazami...   Nadesłał Maciej

 

 

Ulica Lwowska w Wadowicach. Chodnik, ścieżka rowerowa i przejście dla pieszych. Ciężko opisać, co tu się wydarzyło...  Nadesłał Buła.

 

 

Ulica Lwowska w Wadowicach. Kierowca mercedesa w nosie ma ścieżkę rowerową i rowerzystów. Nadesłał Marcin.

 

Andrychów i chodnik przy ulicy Lenartowicza. Co tam piesi, matki z wózkami. Ważne, że się zaparkowało. A miejsca parkingowe na parkingu puste... Nadesłał Bartosz.

 

Parking przy bloku nr 7 na Osiedlu Kopernika w Wadowicach  i fantazyjnie zaparkowany hyundai. Kto by się tam przejmował zakazami, czy mieszkańcami, którzy chcą dojść do śmietnika... Nadesłał Michał.

 

Fantazyjnie porzucony bus jednego z przewoźników na ścieżce rowerowej na ulicy Lwowskiej w Wadowicach... Kto by się tam przejmował rowerzystami... Nadesłał Marian.

 

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Ewa, Maciej, Buła, Marcin, Bartosz, Michał, Marian.)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-3 #1 mieszkaniec 2023-03-07 10:39
rowerzyści i tak jadą ulicą zamiast ścieżką to może lepiej ją na parking przerobić ? Przynajmniej pożytek dla większości mieszkańców i przyjezdnych by był a nie dla grupki wybranych tylko.
+13 #2 Marek 2023-03-07 11:13
Budując "śmieszki" rowerowe okradziono kierowców z miejsc naturalnego parkowania przy prawej krawędzi jezdni!
+16 #3 @ 2023-03-07 12:50
Cytuję mieszkaniec:
rowerzyści i tak jadą ulicą zamiast ścieżką to może lepiej ją na parking przerobić ? Przynajmniej pożytek dla większości mieszkańców i przyjezdnych by był a nie dla grupki wybranych tylko.

Jak jedzie rowerem po jezdni a jest sciezka rowerowa to popełnia wykroczenie !! mandat może mu dać milicja !
+11 #4 Marcin 2023-03-07 17:38
Ścieżka jest dla rowerzystów, jezdnia dla samochodów. Dziwią mnie tak płytkie komentarze. Na wprost ewidentnie ameby nie potrafią parkować więc co się dziwicie. Popieram umieszczanie ich zdjęć. Może kolejna osoba pomyśli jak będzie chciała podobnie postąpić.
+8 #5 Marek 2023-03-07 18:01
A gdzie flacorze mają straż miejską za co dostają kasę
+2 #6 Magda 2023-03-08 10:59
Jeszcze powinni zrobić zdjęcie na Ul Spółdzielców. Tam na ścieżce rowerowej non stop stoi auto i blokuję drogę .

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.