Po ostatnich intensywnych opadach śniegu mieszkańcy martwią się o "pijane" drzewka przed budynkiem Kr
Mieszkańcy martwią się o "pijane" choinki

Po ostatnich intensywnych opadach śniegu mieszkańcy martwią się o "pijane" drzewka przed budynkiem Krytej Pływalni "Delfin" w Wadowicach.

Ostatnie intensywne opady śniegu dały się mocno we znaki wielu mieszkańcom. Kierowcy nie mieli łatwo na drogach, wiele osób pozbawionych było też przez długi czas prądu z powodu uszkodzeń sieci spowodowanych przewróconymi drzewami, konarami czy właśnie od ciężkiego i mokrego śniegu. Służby ratownicze jak i pogotowie energetyczne miało mnóstwo pracy.

Mokry i ciężki śnieg też dał się we znaki drzewom przed budynkiem Krytej Pływalni "Delfin" w Wadowicach. Jak zwracają nam uwagę czytelnicy, "pijane" choinki wyglądają dosyć komicznie ale niektórzy kierowcy obawiają się o swoje zaparkowane tutaj samochody.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+12 #1 Krzysztof 2023-01-27 10:26
Czy naprawdę wszystko musi być proste i symetryczne?
Cytować
+14 #2 Jacek 2023-01-27 11:38
Wygląda to nawet dobrze można pofantazjować co przedstawiają
Cytować
+2 #3 Jendrek 2023-01-27 18:38
Dobry gospodarz powinien w odpowiednim czasie strącić z nich zalegający śnieg. I byłoby po sprawie!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.