W ramach nowego, wyjazdowego cyklu programu Dzień Dobry TVN, który będzie  odwiedzał różne miastec
Program Dzień Dobry TVN odwiedzi Andrychów

W ramach nowego, wyjazdowego cyklu programu Dzień Dobry TVN, który będzie  odwiedzał różne miasteczka i wioski w całej Polsce, aby spotykać się i rozmawiać z telewidzami, ekipa programu przyjedzie do Andrychowa.

Dzień Dobry TVN rozpoczął nowy cykl wyjazdowy "Widzimy się". Odwiedzają wsie, miasteczka i mniejsze miejscowości, by być jeszcze bliżej swoich widzów. Cykl wystartował 11 stycznia w Kościerzynie w województwie pomorskim. Na  kościerskim rynku Filip Chajzer i Małgorzata Ohme czekali na mieszkańców, by poznać ich pasje, zajęcia i dowiedzieć się, z czego są dumni.

Kolejnym przystankiem na trasie programu „Widzimy się” miały być pierwotnie Rzyki (gmina Andrychów) ale plany się pozmieniały i będzie to Andrychów.  Para prowadzących (tym razem będzie to Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński) przyjedzie tutaj 5 lutego. Przygotowano kilka atrakcji dla mieszkańców.

Jednak wiąże się to z trudnościami dla mieszkańców. Na placu Mickiewicza po południu 3 lutego odbędzie się budowa mobilnego studia programu. W związku z tym od piątku 3 lutego od godzin wieczornych  do niedzieli 5 lutego do godziny popołudniowych znajdujący się na placu parking będzie nieczynny.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.