W ramach nowego, wyjazdowego cyklu programu Dzień Dobry TVN, który będzie  odwiedzał różne miastec
Program Dzień Dobry TVN odwiedzi Andrychów

W ramach nowego, wyjazdowego cyklu programu Dzień Dobry TVN, który będzie  odwiedzał różne miasteczka i wioski w całej Polsce, aby spotykać się i rozmawiać z telewidzami, ekipa programu przyjedzie do Andrychowa.

Dzień Dobry TVN rozpoczął nowy cykl wyjazdowy "Widzimy się". Odwiedzają wsie, miasteczka i mniejsze miejscowości, by być jeszcze bliżej swoich widzów. Cykl wystartował 11 stycznia w Kościerzynie w województwie pomorskim. Na  kościerskim rynku Filip Chajzer i Małgorzata Ohme czekali na mieszkańców, by poznać ich pasje, zajęcia i dowiedzieć się, z czego są dumni.

Kolejnym przystankiem na trasie programu „Widzimy się” miały być w niedzielę (5.02) pierwotnie Rzyki (gmina Andrychów) ale plany się pozmieniały i będzie to Andrychów

W trakcie trwania "Dzień Dobry TVN" (8:00 - 11:30) będzie można zobaczyć z bliska kulisy powstawania programu oraz spotkać się z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Krzysztofem Skórzyńskim, którzy na placu Mickiewicza będą czekać na mieszkańców – informuje nas Katarzyna Michalak z biura prasowego TVN.

Przygotowano kilka atrakcji dla mieszkańców. Jednak wiąże się to też z  trudnościami:  Na placu Mickiewicza w piątek (3.02) po południu  rozpoczęła się budowa mobilnego studia programu. W związku z tym od godzin wieczornych  do niedzieli (5.02) do godziny popołudniowych znajdujący się na placu parking będzie nieczynny.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 Olać ! 2023-02-03 10:18
TVNIENAWIŚĆ!!
+7 #2 Mis 2023-02-04 11:01
Fajnie!... mogłobyc ale Rozenkowa...?? Akurat tu?!?!?
-8 #3 ala 2023-02-05 14:03
uwielbiam tvn24!!! jedyna luks stacja bez kłamstwa tvppis!!!

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.