WCK zaprasza na kolejny wadowicki swapping, czyli wielką wymianę ubrań, książek i dodatków. Zobaczc
Wielka wymiana rzeczy. WCK zaprasza

WCK zaprasza na kolejny wadowicki swapping, czyli wielką wymianę ubrań, książek i dodatków. Zobaczcie szczegóły!

To świetna okazja by pozbyć się niechcianego prezentu, przeczytanych książek, ubrań, dodatków i wszystkich rzeczy, które nie są nam już potrzebne a mogą przydać się za to komuś innemu. Wadowickie Centrum Kultury zaprasza w sobotę (4.02) w godzinach od 14:00 do 18:00 na kolejny wadowicki swapping, czyli wielką wymianę.

Na organizowaną przez nas wymianę można przynieść rzeczy których już się nie potrzebuje i zabrać to, co się podoba. Rzeczy na wymianę należy przynosić w godzinach 14:00 – 15:00, zaś sama wymiana odbywać się będzie w godzinach 15:00 – 18:00 – informuje WCK.

Jeśli więc lubisz mieć w szafie zawsze coś nowego, nie lubisz wydawać pieniędzy na drogie ciuchy, książki i przedmioty a jednocześnie cenisz ich jakość, chcesz by twoje ubrania i przedmioty, których już nie używasz sprawiły komuś radość, chcesz chronić środowisko, chcesz pomóc osobom potrzebującym, chcesz pozbyć się z domu tego co tylko zbiera kurze (ale jest w dobrym stanie), to to wydarzenie jest właśnie dla ciebie.

Wszelkie niezbędne informacje i szczegóły  wymiany znajdują się w regulaminie (TUTAJ) zaś rejestracja odbywa się przez formularz Google (TUTAJ) który będzie aktywny do 3 lutego.(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.