Kolejna akcja mikołajkowa dla dzieci z uboższych rodzin z Wadowic okazała się wielkim sukcesem. Zebra
Mikołajkowa akcja zbiórki zabawek udana!

Kolejna akcja mikołajkowa dla dzieci z uboższych rodzin z Wadowic okazała się wielkim sukcesem. Zebrano mnóstwo zabawek oraz słodyczy. Trafią one do najmłodszych w Mikołaja!

Ogólnoświatowy kryzys, wojna w Ukrainie, ogólnie niespokojne czasy, drożyzna, inflacja i "Polski ład" powodują, że nie każdy może spędzić okres świąt Bożego Narodzenia tak, jakby chciał. Nie da się ukryć, że wielkim problemem są finanse i to sporej ilości rodzin.

Stąd są osoby, które chciałyby pomóc uboższym rodzinom ich dzieciom w nadchodzące mikołajki. W poniedziałek (28.11) Święty Mikołaj po raz kolejny zbierał zabawki i słodycze dla potrzebujących dzieci z uboższych rodzin pod Krytą Pływalnią "Deflin" w Wadowicach. Akcja okazała się po raz kolejny wielkim sukcesem, uzbierania sporo fantów.

Prezenty trafią do najmłodszych w Mikołaja.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 mieszkaniec 2022-12-01 10:21
A gdzie kaliński?:O
A no tak on by te zabawki zabrał dzieciom odebrał
I działa tylko przeciw mieszańcom
Czyli podwójne brata dla tych ludzi że mimo przeciwności losu i ciula z łaczan zebrali i zrobili coś dla dzieci ;)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.