Święty Mikołaj będzie zbierał ładne, czyste i niezniszczone zabawki i słodycze dla uboższych dzie
Święty Mikołaj zbiera zabawki dla dzieci z uboższych rodzin. Każdy może pomóc!

Święty Mikołaj będzie zbierał ładne, czyste i niezniszczone zabawki i słodycze dla uboższych dzieci z Wadowic. Pomóc może każdy.

Ogólnoświatowy kryzys, wojna w Ukrainie, ogólnie niespokojne czasy, drożyzna, inflacja i "Polski ład" powodują, że nie każdy może spędzić okres świąt Bożego Narodzenia tak, jakby chciał. Nie da się ukryć, że wielkim problemem są finanse i to sporej ilości rodzin.

Stąd są osoby, które chciałyby pomóc uboższym rodzinom ich dzieciom w nadchodzące mikołajki. W poniedziałek (21.11) Święty Mikołaj zbierał zabawki i słodycze dla potrzebujących dzieci z uboższych rodzin. Akcja okazała się sukcesem, uzbierania sporo fantów.

 

Organizatorzy idą więc za ciosem. Kolejna zbiórka już w poniedziałek (28.11) w godzinach od 19:00 do 19:00 pod budynkiem Krytej Pływalni "Delfin" w Wadowicach. Kto ma niepotrzebne, czyste, ładne, niezniszczone zabawki oraz słodycze, może je tam wtedy wręczyć Świętemu Mikołajowi.

Prezenty trafią do najmłodszych w Mikołaja.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 Uczciwy 2022-11-24 22:26
Ale kto to zbiera czy to jakaś tajemnica,chętn ie dołożę,
Cytować
0 #2 Weronika 2022-11-28 21:40
Dziękujemy serdecznie wszystkim za okazane wsparcie ♥️
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.