Wkrótce 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wadowicki sztab WOŚP właśnie ruszył z re
Wadowicki sztab WOŚP ruszył z rejestracją wolontariuszy na 31. finał

Wkrótce 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wadowicki sztab WOŚP właśnie ruszył z rejestracją wolontariuszy.

29 stycznia 2023 roku, w ostatnią niedziele stycznia, dobędzie się finał 31. Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy. Tym razem będzie ona grać pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!".

W naszym lokalnym wadowickim sztabie WOŚP również rozpoczynają się prace nad organizacją tego corocznego wydarzenia charytatywnego. Od lat młodzież chętnie służy swoją pomocą chcąc być częścią tej wielkiej ogólnopolskiej akcji. W związku z tym organizatorzy poszukują osób, które chciałyby zostać wolontariuszami lub pomóc w organizacji. Ruszyła ich rejestracja.

Jeśli masz ochotę zagrać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w Wadowicach, zgłoś się! Czekamy właśnie na Ciebie! Poszukujemy wolontariuszy oraz osób chętnych do pomocy przy organizacji całego finału – zachęca wadowicki sztab WOŚP.

Co należy zrobić? Wypełnić formularz, wysłać zdjęcie (potrzebne do identyfikatora), sprawdzić swoją skrzynkę mailową, angażować się w działanie sztabu i najważniejsze - dołączyć do sztabu 29 stycznia!

Kontakt ze sztabem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., więcej informacji również na profilu Facebook WOŚP Wadowice TUTAJ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+5 #1 ciekawe 2022-11-04 10:24
Ciekawe czy kalinski kolejny raz będzie przeciw akcji i będzie utrudniał wolontariuszom działania jak przez ostatnie 4 lata !!
Cytować
-1 #2 ha ha ha 2022-11-07 10:10
a to frajerzy od ofsika... nabijajcie mu kase f r a j e r z y
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.