Trwa  trzecia edycja akcji "Andrychów dla Schronisk", która organizowana jest przez KS Beskid oraz and
Trwa trzecia edycja zbiórki karmy dla zwierząt "Andrychów dla schronisk"

Trwa  trzecia edycja akcji "Andrychów dla Schronisk", która organizowana jest przez KS Beskid oraz andrychowską fundację Zoodoptuj.pl. Podobnie jak w latach poprzednich, do wybranych punktów w mieście można przynosić karmę dla psów i kotów, koce i inne akcesoria dla czworonożnych pupilów. Zostaną one później rozdysponowane do najbardziej potrzebujących schronisk.

Nadchodzi zima, która jest najtrudniejszym okresem dla wszystkich schronisk dla zwierząt w kraju. Ze względu na sytuację związaną obecnym kryzysem gospodarczym, sytuacja w nich stała się jeszcze gorsza, niż zazwyczaj. Koszta utrzymania ów placówek drastycznie wzrosły, podczas gdy ilość darczyńców i wolontariuszy z miesiąca na miesiąc spada.

W związku z powyższym zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu, aby podczas najbliższych zakupów kupili kilka kilogramów karmy dla psów lub kotów (może być sucha lub mokra). Zachęcamy także do przejrzenia swoich szaf - być może znajdziecie tam niepotrzebne koce bądź legowiska (koniecznie czyste), czy akcesoria dla czworonogów (smycze, obroże, miski, zabawki itd.). Każda ilość się liczy! – apelują organizatorzy

Zebrane rzeczy można pozostawić w kilku miejscach w mieście, m.in.:

Basen Kryty w Andrychowie

  1. Włókniarzy 11, Andrychów

 

Sklep Zoologiczny AQUA ZOO

  1. Włókniarzy 31, Andrychów

uwaga: tutaj możesz kupić i od razu zostawić karmę!

 

Sklep Zoologiczny PUPIL

plac Mickiewicza 1, Andrychów

uwaga: tutaj możesz kupić i od razu zostawić karmę!

Zbiórki prowadzone są także w niektórych placówkach oświatowych w regionie. Te, które jeszcze nie dołączyły, zachęcamy do przyłączenia się!

Podobnie jak w zeszłym roku, swój udział w akcji potwierdziły także lokalne firmy HotPay oraz KupujeKarme.pl, a także grupa Ultras Beskid Andrychów.

Więcej informacji o akcji można znaleźć pod adresem: https://zoodoptuj.pl/andrychow-dla-schronisk

Zbiórka kończy się 31 października.

 

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.