Już w ten weekend oficjalne zakończenie sezonu zbiórek charytatywnych Turbo Pomoc 2022. Podczas wydarz
Już w ten weekend zakończenie sezonu zbiórek charytatywnych Turbo Pomoc 2022

Już w ten weekend oficjalne zakończenie sezonu zbiórek charytatywnych Turbo Pomoc 2022. Podczas wydarzenia będą  zbierane pieniądze  dla Oliwierka chorego na SMA oraz na budowę ośrodka dla niepełnosprawnych w Jawiszowicach

W weekend odbędzie się oficjalne zakończenie sezonu zbiórek charytatywnych Turbo Pomoc 2022.

Gdy w 2016 rok startowałem z pomocą charytatywną dla potrzebujących, realizując przejazdy w moim Audi S5, nie przyszło mi do głowy, że przerodzi się to w tak wspaniałą i dużą akcję. Kolejne trzy lata tego typu działań pokazywały mi coraz większy potencjał łączenia motoryzacji z pomocą innym. Pamiętajmy, że warto pomagać. Tym bardziej teraz, w problematycznym okresie po „pandemii”. Sporo osób straciło pracę i nie wygląda to ciekawie. Zbiórki na cele charytatywne mocno przez to ucierpią, bo teraz nie każdy jest w stanie przelewać jakąś sumę na szczytny cel. Wspólne działania + odpowiednia grupa ludzi będzie miała większą siłę przy jakiejkolwiek pomocy niż ta, która miałaby przyjść od naszych rządzących… – założyciel Fundacji TurboPomoc.

Pierwszy dzień, w sobotę (24.09) to zakończenie sezonu. Nie będzie to otwarta akcja, którą znacie z poprzednich edycji. Do wydarzenia zostanie zapisane 30 kierowców z fajnymi samochodami. Zostana one podzielone na drużyny. Do każdej drużyny trafi po jednym graczu, którzy wygrali wcześniej pierwszą część Turbo Grywalizacji internetowej oraz osoby, które wylicytowały udział w wydarzeniu w wybranych przez siebie autach. Ekipy wyruszą z resortu MOLO w Osieku w różnych odstępach czasu. Każda dostanie mapkę z trasą. Na niej zostaną zamieszczone  checkpointy i misje do wykonania. Wszystkie zadania będą przez  punktowane i oceniane na koniec dnia. Cała wyprawa będzie relacjonowana w mediach społecznościowych. Będzie to dodatkową atrakcją zarówno dla biorących udział w zabawie, jak i kibicujących im osób. Co więcej, filmowcy i fotografowie zrobią też odpowiedni materiał z całej wyprawy.

Turbopomocnicy odwiedzą takie miejsca jak MOLO Resort Osiek, Dinolandia, Orawski Dwór, Krakowiacy i Górale, MOYA Stacja, Moto Park Kraków.

W drugi dzień akcji w niedzielę (25.09) będą zbierane środki na budowę domu - ośrodka dla niepełnosprawnych w Jawiszowicach oraz kontynuacja zbiórki dla Oliwierka z Wadowic w walce z SMA. Wszystkie środki z licytacji, atrakcji i dochód ze sprzedaży Turbo Gadżetów zostanie właśnie przekazany na te dwa cele. Dla uczestników i gości przewidziana jesty spora dawka emocji

Dużo zależy od pogody, ale zaplanowano loty helikopterem, loty balonem, skutery wodne, rowery, symulatory F1 i GT, przejazdy w sportowych samochodach, kino 9D, dmuchańce i zjeżdżalnie, bańki mydlane, malowanie twarzy, stoisko z gadżetami Turbo Pomoc, popcorn, kiełbaski z grilla i lane piwko oraz kiermasz ciast.

Lista dostępnych aut i licytacje pod linkiem https://www.turbopomoc.pl/licytacje-przejazdow

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.