Wójt Lanckorony prosi mieszkańców o zdjęcia cmentarza w związku z opracowywaniem projektu, dotycząc
Wójt Lanckorony prosi mieszkańców o zdjęcia cmentarza

Wójt Lanckorony prosi mieszkańców o zdjęcia cmentarza w związku z opracowywaniem projektu, dotyczącego remontu tutejszej nekropolii.

W związku z opracowywaniem projektu, dotyczącego remontu cmentarza w Lanckoronie, Urząd Gminy Lanckorona zwraca się z prośbą do mieszkańców o przesyłanie kopii, skanów starych zdjęć cmentarza z lat 80 i wcześniejszych.

Zdjęcia można wysyłać na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Mogą być również dostarczone osobiście do Urzędu Gminy Lanckorona pokój nr 6, gdzie po skopiowaniu zostaną zwrócone.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-2 #1 mika 2022-09-06 17:31
dlaczego ksiadz z tej parafi nie remontuje,bo bierze pieniadze za wszysko,ogromne /tylko my za nasze pieniadze musimy remontowac
Cytować
+6 #2 Lech 2022-09-07 13:00
Cytuję mika:
dlaczego ksiadz z tej parafi nie remontuje,bo bierze pieniadze za wszysko,ogromne /tylko my za nasze pieniadze musimy remontowac

Bo to cmentarz komunalny, czyli gminny.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.