7-letnia mieszkanka gminy Kalwaria Zebrzydowska trafiła do półfinału Mam Talent! w programie TVN. Tak
Martynka z Barwałdu ze "złotym przyciskiem" w Mam Talent!

7-letnia mieszkanka gminy Kalwaria Zebrzydowska trafiła do półfinału Mam Talent! w programie TVN. Tak pięknie zatańczyła, że przedstawiciel jury Jan Kliment wcisnął „złoty przycisk”.

Spory sukces Martynki Stawowy z Barwałdu Górnego. W 14. edycji popularnego programu Mam Talent! w TVN tak pięknie zatańczyła, że przedstawiciel jury Jan Kliment wcisnął „złoty przycisk” co oznacza, że trafiła już do półfinału tej edycji!

Martynka Stawowy mieszka w Barwałdzie Górnym. Swoją przygodę z tańcem zaczęła w kwietniu 2021 roku. Na co dzień trenuje Modern Jazz pod okiem trenerów Elita Gap's Team.

Warto dodać, że w grudniu 2021 roku podczas zawodów IDO Jazz Mini Kids – Pierwszych Mistrzostwach Świata w Warszawie Martynka Stawowy zdobyła Wicemistrzostwo Świata. Co ciekawe, jest siostrą Mateusza, który wraz z ze swoją partnerką w tańcu Sarą, również zajmują szczytowe miejsca w zawodach tanecznych.

W programie wziął udział także magik hulajnogi z Andrychowa Adam Mikołajek. 16-latek również zachwycił jurorów i udało mu się dostać do dalszego etapu programu.

Występ Martynki można zobaczyć TUTAJ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 JarekJarek 2022-09-06 10:12
Przepiękny występ.
Gratulacje dla Martynki za wysiłek i oraz dla rodziców!


Wreszcie radosna i nie polityczna wiadomość na tym portalu ;p
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.