We wrześniu na wadowickim rynku szykuje się Rodzinny Piknik Strażacki z okazji Światowego Dnia Pierws
Rodzinny piknik na rynku. Będą uczyć pierwszej pomocy

We wrześniu na wadowickim rynku szykuje się Rodzinny Piknik Strażacki z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy. Przygotowano sporo atrakcji, skupionych właśnie na udzielaniu pierwszej pomocy.

Ochotnicza Straż Pożarna w Wadowicach wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach oraz Urzędem Miejskim w Wadowicach w niedzielę (11.09) w godzinach od 9:00 do 15:00 na wadowickim rynku organizują Rodzinny Piknik Strażacki z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy

W programie zaplanowano strefę gastronomiczną ze wspaniałą strażacką grochówką, warsztaty pierwszej pomocy, prezentacje służb mundurowych, pokazy ratownictwa, strefę dla dzieci z watą cukrową i popcornem oraz dmuchańcami, samochody specjalne, w tym ambulans i wojskową sanitarkę

Podczas trwania pikniku druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wadowicach będą prowadzili zbiórkę pieniężną na zakup lekkiego samochodu ratownictwa medycznego.

Wstęp wolny!

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-7 #1 hah 2022-08-10 13:25
Na betonie piknik takie pomysły tylko w łaczanach hahaha
Precz ciulu precz i wszyscy razem krzyczymy !!!
Cytować
+3 #2 Ćpanie szkodzi 2022-08-10 17:47
Cytuję hah:
Na betonie piknik takie pomysły tylko w łaczanach hahaha
Precz ciulu precz i wszyscy razem krzyczymy !!!

Pod żadnym artykułem nie napisałeś komentarza który dotyczył by treści z nim związanych nie potrafisz napisać kilku zdań z sensem.Twój mózg jest już przepity i przećpany że potrafi tylko wymyślić bełkot jak wyżej! A krzyczeć to możesz sobie sam bo nikt się do ciebie nie przyłączy.Precz chory umysłowo trollu ćpuna!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.