Wygląda na to, że mieszkańcy osiedla przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie nie chcą fontanny przy swo
Mieszkańcy nie chcą fontanny? Wandale ciągle niszczą pompę

Wygląda na to, że mieszkańcy osiedla przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie nie chcą fontanny przy swoich blokach. Przeszkadza im hałas. Do tego wandale ciągle niszczą pompę wodotrysku. Władze miasta mają dosyć ciągłych kosztownych napraw.

Od jakiegoś czasu  mieszkańcy ulicy Lenartowicza w Andrychowie dopytują się co dzieje z oczkiem wodnym znajdującym się przy bloku nr 38. Jest mocno zaniedbane i nie działa w nim wodotrysk.

Jak poinformowała Nowiny Andrychowskie inspektor Iwona Kołodziejczyk z Wydziału Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie, fontanna nie działa, bo notorycznie uszkadzają w niej pompę  wandale. Taka sytuacja zdarza się nawet kilka razy do roku. Kolejną przyczyną jest to, że urządzenia zasilane są wodą z deszczu a w ostatnich upalnych czasach po prostu jej brakuje a "jeziorko" nie ma własnego zasilania.

Niestety na hałas skarzą się też okolicznych mieszkańców. Miasto jednak nie ma na razie w planach likwidacji tej atrakcji. Rozważane jest za to uruchamianie oczka wodnego w określonym czasie.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 xxx 2021-07-18 10:56
mieszkańcy nie chcą a wandale niszczą czy to zbieg okoliczności
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.