Oko kamery nagrało niesfornego bociana, który chyba próbował się włamać do zamkniętego w weekend
Bocian próbował się włamać do urzędu? Jest wideo

Oko kamery nagrało niesfornego bociana, który chyba próbował się włamać do zamkniętego w weekend budynku Urzędu Gminy Spytkowice. Nagranie udostępnił na Facebooku wójt Mariusz Krystian i budzi ono sympatyczne reakcje.

Wójt Spytkowic  Mariusz Krystian udostępnił w sobotę (10.07) nagranie, na którym widać, jak bocian próbuje chyba się włamać do zamkniętego w tym czasie Urzędu Gminy w Spytkowicach. Rozrabiaka dziwnie się zachowywał, kłapał dziobem o drzwi awanturując się. Rozbił także doniczkę z rośliną. Kiedy zobaczył, że go nagrywają, oddalił się z miejsca zdarzenia.

Tłumaczyłem boćkowi, że dzisiaj sobota, Urząd Gminy jest zamknięty, ale on nie…otwierać mi tu!????????????Pewnie uważa, że nagroda SPYTKOWICE PRO FAMILIA to jego zasługa????????????Ponadto widać, że ciągnie go do „Piekiełka”…pewnie Panie i Panowie ze Związku Emerytów i Rencistów oraz Panie z Kgw Spytkowice mają tam coś smacznego schowane…????????Oj bocian, bocian, ale ten kwiatek, to co ci zawinił?? – poinformował w żartobliwym tonie wójt Spytkowic Mariusz Krystian.

\Nagranie wzbudza sympatyczne reakcję i komentarze.

To nie pierwsze nagrani z udziałem bociana, w ostatnim czasie. Nasza redakcja nagrała pod koniec maja sympatycznego boćka dostojnie spacerującego po ulicy Jana Pawła II w Ryczowie (gmina Spytkowice). Może to ten sam łobuz?

Zobacz: Uważajcie na bociany! Łażą po ulicach, jak Beatlesi po Abbey Road...

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+7 #1 yanek 2021-07-10 18:18
widać nie mają siana i zadzwonili po bociana...
Cytować
-4 #2 grz 2021-07-10 18:44
Nie lubi pisiorków....mą dre ptaszysko,mądrz ejsze od wójteczka i utrzydupska :D
Cytować
-6 #3 Przyroda 2021-07-13 17:22
Bardzo fajna sprawa bocian hce porzeczkę :-)
Martyna mama Ewa tata Staszek młoczy brat Piotr Kowalczyk
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.