Na ulicy Krasińskiego, na Osiedlu Czumówka otwarto plac zabaw. Taki prezent przed Dniem Dziecka. W otwa
Na Czumówce otwarto plac zabaw. Taki prezent na Dzień Dziecka

Na ulicy Krasińskiego, na Osiedlu Czumówka otwarto plac zabaw. Taki prezent przed Dniem Dziecka. W otwarciu uczestniczył burmistrz Bartosz Kaliński i przewodniczący Rady Miejskiej w Wadowicach Piotr Hajnosz.

Dobra wiadomość dla mieszkańców Osiedla Czumówka i okolic. Tuż przed Dniem Dziecka, w piątek (28.05) otwarto tutaj plac zabaw. W otwarciu uczestniczyły dzieci, mieszkańcy a także władze samorządowe miasta: burmistrz Bartosz Kaliński oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Wadowicach Piotr Hajnosz, którzy wspólnie z dziećmi dokonali uroczystego i symbolicznego przecięcia wstęgi.

Rozdawano też zabawki do piaskownicy,  bilety do kina, cukierki i watę cukrową.

Nowy plac zabaw podzielony został na dwie strefy: w pierwszej znajdują się  huśtawki, karuzele, piaskownica, bujaki na sprężynach i duży zestaw zabawowy w drugiej zaś, urządzona została strefa relaksu, z której mogą korzystać również dorośli. Znajduje się w niej stół do gry w szachy i warcaby, hamak oraz leżaki miejskie.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 Yeti 2021-05-28 21:54
Ten uśmiech z niewykształcony m zgryzem...
Cytować
+11 #2 Ddd 2021-05-29 00:56
A dzieci z Chocznia mieszkające za "torami" ul.Zawale i ul.T.Kościuszki marzą o normalnej drodze do szkoły a nie wędrówce przez bagna !!!
Cytować
+9 #3 Olo 2021-05-29 06:19
Dzieciom w Choczni zabrania się korzystania z palcu zabaw przy szkole nr 1 bo to nie jest plac dla wszystkich dzieci tylko dla szkolnych! Czym się różni mój maluszek od przedszkolaków i dzieci ze szkoły? Szkoła zabrania innym dzieciom zabawny i powoduje ogromny płacz i przykrość dla dziecka! Są w tej wiosce lepsi i gorsi! Nie ma placu dla dzieci w Choczni ogólnie dostępnego dla wszystkich! A ten burak z łączan nic w tym kierunku nie robi mimo że szkoły są pod jego kierownictwem.
Cytować
+8 #4 Norbert 2021-05-29 09:40
I żadnej matuli wpatrzonej w smartfona zamiast swoje dziecko, podejrzane ;-)
Cytować
+4 #5 Kasia 2021-05-29 13:43
Byłam tam i widziałam ten cyrk.
Dzieci które miały specjalnie iść się bawić pod kamerę a nie chciały .
Zresztą na zdjęciach widać smutne miny i strach w oczach WSTYd.
I co to za maniery otwieranie placuszka który nie jest nawet wymiarowy kto wymyśla taki PR ?
Cytować
+7 #6 Pola 2021-05-29 18:48
Geniusz. Otwiera plac zabaw w maju otwarty już w listopadzie. Spoko na wiosnę w przyszłym roku wymienią piasek i otworzą po raz trzeci.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.