Wkrótce odbędzie się kolejna akcja #turbopomoc, impreza charytatywna, której celem jest pomoc podopie
Drukuj
#turbopomoc. Super fury i szczytny cel

Wkrótce odbędzie się kolejna akcja #turbopomoc, impreza charytatywna, której celem jest pomoc podopiecznym fundacji. Przygotowano sporo atrakcji dla najmłodszych, zaś dorosłych powinna ucieszyć możliwość zobaczenia czy przejechania się sportowymi samochodami.

W ostatnią niedzielę maja (30.05) od godziny 11:00 odbędzie się kolejna  akcja #turbopomoc. To impreza charytatywna, której celem jest pomoc podopiecznym fundacji. Podczas niej w tym roku będą zbierane m.in. fundusze  m.in. na rehabilitację 16-letniego Oskara z Andrychowa, który spadł z balkonu, przerwał rdzeń kręgowy i jest sparaliżowany.

Zobacz: Wypadek odmienił jego życie. Trwa zbiórka na rehabilitację 16-letniego Oskara

Główne atrakcję odbędą się na parkingu przy Restauracji Na Starym Tartaku w Andrychowie.  Przygotowano sporo atrakcji dla najmłodszych, zaś główną będą licytacje przejazdów sportowymi samochodami w fotelu pasażera a także inne gadżetów. Również dorośli będą mieć sporo zabawy: do wylicytowania będzie przejazd po okolicy czy przejazdy buggy i wranglerem. Strażacy również zaplanowali swój pokaz. #turbopeleton ma wyruszyć około godziny 13:00 na trasę Kocierz - Żywiec - Bielsko - Kozy - Kęty - Andrychów.

Zgłoszenia kierowców odbywają się tutaj https://www.turbopomoc.pl/zglos-samochod zaś strona fundacji, gdzie można znaleźć podopiecznych oraz już rozpoczęte licytacje tutaj: https://www.turbopomoc.pl

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Na kalwaryjskim rynku stanęła nietypowa makieta

Wadowickie KFC ma już wiernego stałego klienta. Jest nim... lis!

Kolejny próg zwalniający w Jaroszowicach

Znaleziony na osiedlu Pod Skarpą wilczur potrzebuje pomocy

Osiedle Kopernika tonie w śmieciach samochodowych. Spółdzielnia prosi o zgłaszanie śmieciarzy