Wkrótce odbędzie się kolejna akcja #turbopomoc, impreza charytatywna, której celem jest pomoc podopie
#turbopomoc. Super fury i szczytny cel

Wkrótce odbędzie się kolejna akcja #turbopomoc, impreza charytatywna, której celem jest pomoc podopiecznym fundacji. Przygotowano sporo atrakcji dla najmłodszych, zaś dorosłych powinna ucieszyć możliwość zobaczenia czy przejechania się sportowymi samochodami.

W ostatnią niedzielę maja (30.05) od godziny 11:00 odbędzie się kolejna  akcja #turbopomoc. To impreza charytatywna, której celem jest pomoc podopiecznym fundacji. Podczas niej w tym roku będą zbierane m.in. fundusze  m.in. na rehabilitację 16-letniego Oskara z Andrychowa, który spadł z balkonu, przerwał rdzeń kręgowy i jest sparaliżowany.

Zobacz: Wypadek odmienił jego życie. Trwa zbiórka na rehabilitację 16-letniego Oskara

Główne atrakcję odbędą się na parkingu przy Restauracji Na Starym Tartaku w Andrychowie.  Przygotowano sporo atrakcji dla najmłodszych, zaś główną będą licytacje przejazdów sportowymi samochodami w fotelu pasażera a także inne gadżetów. Również dorośli będą mieć sporo zabawy: do wylicytowania będzie przejazd po okolicy czy przejazdy buggy i wranglerem. Strażacy również zaplanowali swój pokaz. #turbopeleton ma wyruszyć około godziny 13:00 na trasę Kocierz - Żywiec - Bielsko - Kozy - Kęty - Andrychów.

Zgłoszenia kierowców odbywają się tutaj https://www.turbopomoc.pl/zglos-samochod zaś strona fundacji, gdzie można znaleźć podopiecznych oraz już rozpoczęte licytacje tutaj: https://www.turbopomoc.pl

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 aua 2021-05-19 22:24
łysy w lambo z agmazu czy lukmazu pracowników ma za śmieci a się będzie lansował na filantropa, już obsmarowany i tak jesteś pięknie w necie, polacy już ci na lambo nie zarobią, ukraińcy też już mądrzeją, sam se będziesz z blondyną niedługo jeździł
Cytować
0 #2 Kilka Uwag 2021-05-20 09:25
Inicjatywa bardzo dobra ale powinno to być przesunięte w czasie. Dopiero co z epidemi covid wychodzimy, a tu generowanie takich skupisk ludzi - to nie jest dobry pomysł, a potem wycie że obostrzenia wracają. To że maseczek nie trzeba na wolnej przestrzeni nosić nie oznacza że nagle problem zniknął, a tu widzimy takie podejście ludzi.

Przesuncie to minimum na lipiec, a nie 15 dni po zniesieniu maseczek ! Bo wystarczy jeden co coś przyniesie i będzie pozamiatane przy takim skupisku.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.