Parkowanie na trawnikach, chodnikach, ścieżkach rowerowych, środkach skrzyżowań, zastawianie bram wj
Mistrzowie parkowania 69

Parkowanie na trawnikach, chodnikach, ścieżkach rowerowych, środkach skrzyżowań, zastawianie bram wjazdowych. Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się spora ilość zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem parkowanie na ścieżkach rowerowych, trawnikach, chodnikach, środkach skrzyżowań, zastawianie bram wjazdowych.

Osobówka na chodniku na osiedlu Kopernika w Wadowicach. Co tam piesi...  Nadesłała Małgorzata.

 

Zaparkowany na chodniku ulicy Sienkiewicza w Wadowicach dostawczak. Kto by się tam przejmował pieszymi czy matką z wózkiem... Nadesłał Marek.

 

Plac Obrońców Westerplatte w Wadowicach i fantazyjnie zaparkowany na środku skrzyżowania mistubishi.. Nadesłał Przemek

 

Takie parkowanie na ulicy Karmelickiej w Wadowicach to niestety codzienność i kierowca tej skody nie jest jakimś wyjątkiem. Nadesłał Tomek

 

 

Ponikiew, stacja wodociągów i zastawiona przez kierowcę golfa brama wjazdowa. Nadesłał Stanisław.

 

Ulica Lwowska w Wadowicach. Kto by się przejmował ścieżką rowerową i rowerzystami... Nadesłał Marcin.

 

I kolejny ambitny "kochający" rowery i rowerzystów a już na pewno miejsca dla nich... Nadesłał Tygrys..

 

Bus pasażerski jednego z przewoźników zaparkowany dosyć fantazyjnie na trawniku przed dworcem kolejowym w Wadowicach. Nadesłała Jola.

 

 

Fantazyjnie porzucony (bo ciężko to nazwać parkowaniem...) hyundai na Osiedlu XX-lecia w Wadowicach. Kto by się tam przejmował pieszymi... Nadesłała Beata.

 

 

 

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Małgorzata, Marek,  Przemek, Tomek, Stanisław, Marcin, Tygrys, Jola, Beata.)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 yanek 2021-05-19 14:28
patrząc na główne zdjęcie i tą skode na chodniku to najgorsze jest nie to że blokuje chodnik, tylko to że miał miejsce aby stanąć normalnie, no chyba że stoi już tam od uj wie kiedy i auta obok niego się zmieniały
Cytować
+2 #2 kolpa 2021-05-19 16:40
Przecież to znajomi i rodziny milicji tak parkują bo wiedza ze nikt im nic nie zrobi.Zobaczcie tylko na mape zagrożen bezpieczenstwa tam tylko weryfikują i nic nie robią apowinni na lawete ładowac i na parking policyjny ale co swoich beda tak scigać !!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.