No w głowie się nie mieści: rzecznik Urzędu Miasta w Wadowicach, radny powiatowy i niedoszły poseł
Drukuj
Stanisław Kotarba bez wąsów!

No w głowie się nie mieści: rzecznik Urzędu Miasta w Wadowicach, radny powiatowy i niedoszły poseł Stanisław Kotarba zgolił wąsy!

Te plotki dochodziły do nas od kilku dni, ale w środę (1.08) udało nam się je potwierdzić na żywo. Rzecznik Urzędu Miasta, radny powiatowy (PO) i niedoszły poseł Stanisław Kotarba zgolił swój nieodłączny atrybut wizerunkowy: wąsy!

"Szczerze powiedziawszy, nie pamiętam pana Stanisława Kotarby bez wąsa, ale teraz moim zdaniem wygląda zdecydowanie lepiej. Młodziej, radośniej. Zmiana, chociaż szokująca tak jak zgolenie brody przez Janusza Rewińskiego, ale zdecydowanie na plus - mówi nam jeden z lokalnych polityków, pragnący pozostać anonimowym.

Faktycznie. Rzecznik uśmiechnięty, wyluzowany i zdecydowanie wyglądający na kilka lat młodziej robił zdjęcia podczas uroczystości obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego odbywających się pod Bazyliką Ofiarowania NMP na wadowickim rynku.

Stanisław Kotarba z wąsami i bez wąsów:

Męskie wąsy to jeden z tych tematów, który budzi dość duże emocje. Ten atrybut męskiej urody ma na świecie i w Polsce bardzo długie tradycje (wystarczy wspomnieć chociażby sienkiewiczowskiego Zagłobę). Nosili je Salvadore Dali, Albert Einstein, Freddie Mercury, Charlie Chaplin, członkowie zespołu The Beatles, Lech Wałęsa, Józef Piłsudski czy Adam Małysz.

Zobacz: Policja wytropiła Stanisława Kotarbę

Większość noszących jednak jakiś czas temu uznała je w końcu za przejaw złego gustu i zgoliła. Jednak ostatnio wąsy znowu wróciły do łask dzięki kilku znanym mężczyznom: Brad Bitt, George Clooney, a także Marcin Dorociński czy Maciek Roch pokazują się z wąsami.

Nie znamy niestety powodów dla których Stanisław Kotarba zgolił wąsy. Może chodziło o zakład? Odmłodzenie wizerunku? Albo po prostu stare zdjęcie w paszporcie... W każdym bądź razie według nas rzecznik dużo lepiej wygląda. Pytanie tylko, czy wąsy powrócą?

A wam jak podoba się nowy image Stanisława Kotarby? Z wąsami czy bez?

Weźcie udział w sondzie "Który image rzecznika Stanisława Kotarby podoba ci się bardziej?"

(MG)

Zobacz również:
Ciekawe miejsca: Bliźniaki
Odpoczywali w Węgierskiej Górce
Zagubiony bocian w Tomicach
Samochód Google odwiedził Wadowice
W taką pogodę tylko nad wodę
Nadchodzą upały, jak się przed nimi chronić?
Lanckorona będzie jednym z siedmiu cudów Polski?

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Rozmaitości:

Półmetek akcji “Andrychów dla Schronisk” za nami. Nadal trwa zbiórka karmy dla czworonogów

Porzucone kocury szukają nowego domu. Pomożecie?

Ciekawski lis zagląda na osiedla

Owczarek niemiecki znaleziony w Wadowicach potrzebuje pomocy

Zawyją syreny, z jakiego powodu?