Jedna z mieszkanek Stanisławia Dolnego (gmina Kalwaria Zebrzydowska) ostrzega właścicieli psów i kot
Ktoś rozrzuca kiełbasę z trutką. Uważajcie na swoje pupile!

Jedna z mieszkanek Stanisławia Dolnego (gmina Kalwaria Zebrzydowska) ostrzega właścicieli psów i kotów. Ktoś porozrzucał w tej miejscowości kawałki kiełbasy nafaszerowane trutką.

Jedna z mieszkanek Stanisławia Dolnego (gmina Kalwaria Zebrzydowska) poinformowała na Facebooku o nietypowym znalezisku w swojej miejscowości. To kawałki kiełbasy nafaszerowane różowymi tabletkami - trutką. Post szybko rozszedł się po grupach związanych ze zwierzętami.

Uważajcie na swoje pieski i kotki. Ktoś po Stanisławiu Dolnym ( Czerna koło stawów) podrzuca kiełbasę nafaszerowaną trutką – napisała kobieta.

 

Niestety takie historie co jakiś czas zdarzają się w naszym powiecie w różnych miejscowościach. Właściciele pupilów trafiali już na takie "przysmaki" podobnie jak np. na wędliny nafaszerowane ostrymi przedmiotami.

Uważajcie więc, kiedy spacerujecie ze swoimi zwierzakami.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+19 #1 Klajster 2021-04-26 14:35
Gdyby to zrobił na moich oczach, to jeszcze tego samego dnia sam żarłby tą kiełbasę "do syta" !!!
Cytować
-13 #2 Majster 2021-04-26 17:40
Wygląda jak trutka na szczury. Pies czy kot musiałby całe opakowanie zjeść aby mu zaszkodziło, ma większą masę ciała. Także właściciele kotów i psów nie mają się czym martwić.
Cytować
+8 #3 Mouse 2021-04-26 18:54
Cytuję Majster:
Wygląda jak trutka na szczury. Pies czy kot musiałby całe opakowanie zjeść aby mu zaszkodziło, ma większą masę ciała. Także właściciele kotów i psów nie mają się czym martwić.

Ekspert....
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.