Urząd Miejski w Wadowicach postanowił zorganizować konkurs, którego celem jest promowanie pozytywnych
Serce Roku. Wadowice chcą nagrodzić wyróżniającą się osobę

Urząd Miejski w Wadowicach postanowił zorganizować konkurs, którego celem jest promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw prospołecznych. Na zgłoszenie osoby, której mogliby podziękować za trud i serce włożone w bezinteresowną pomoc innym, czekają do 28 kwietnia.

Wadowicki magistrat wpadł na pomysł konkursu "Serce Roku".

Chcielibyśmy wyróżnić osoby z gminy Wadowice, które podejmują pracę na rzecz potrzebujących w myśl słów św. Jana Pawła II „Dzisiaj, kiedy w zastraszający sposób szerzy się egoizm, obojętność i znieczulica serca, jakże potrzeba odnowionej wrażliwości na człowieka, na jego biedy i cierpienia”. W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie do udziału w naszym konkursie osób, które Państwa zdaniem zasługują na wyróżnienie. Dostrzeżenie człowieka będącego w potrzebie jest wyrazem najbardziej humanitarnego oblicza człowieczeństwa – takie postawy chcielibyśmy promować i nagradzać. Mamy świadomość, że osoby, które poświęcają swój czas nie oczekują nic w zamian, bo działają z potrzeby serca – tłumaczą urzędnicy z Urzędu Miejskiego w Wadowicach.

Miasto przewidziało na zwycięzcy czek w wysokości 1 000 złotych na zakup wybranej przez zwycięzcę nagrody. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie internetowej magistratu.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+13 #1 De facto 2021-04-06 14:15
Proponuję zorganizować konkurs na "Ofermę Roku" bez żadnych warunków, burmistrz wygrałby w cuglach.
Cytować
-3 #2 Maciej Kot 2021-04-06 14:23
Oddajmy wszyscy glos na F. Kaczynskiego stanol murem za Obejdkiem najwiekszym filantropem 3 RP !!!
Cytować
+8 #3 Nikol 2021-04-06 14:46
Cytuję Maciej Kot:
Oddajmy wszyscy glos na F. Kaczynskiego stanol murem za Obejdkiem najwiekszym filantropem 3 RP !!!

I ten tysiąc nagrody przeznaczą na słowniki, dla twej persony.
Cytować
+3 #4 smiechu warte 2021-04-06 15:28
Urząd z wodzem na czele sam się nie wywiązuje a ogłasza konkurs ......
Cytować
+20 #5 Mistrz 2021-04-06 15:48
To jest żenada zgadnijcie kto tą nagrodę zgarnie ?:)
Ja proponuje człowieka o niCku "Prawda"
Idealnie punkcje fuszerkę. Dba o to by prawdą była zawsze na wierzchu a nie obłudna kłamstwa ma świetny kontakt z mieszkańcami.
Dodatkowo idealnie wyłapuje i ujawnia trolli przez co mieszkańcy mogą się czuć odrobinie bezpieczniej
A trolle chodzą z podkulonymi ogonami .
Nawet płaski co chwile patrzy za siebie.
Dać temu panu nagrodę za walkę o nasze miasto
Cytować
+11 #6 PoPO 2021-04-06 17:43
Cytuję Mistrz:
To jest żenada zgadnijcie kto tą nagrodę zgarnie ?:)
Ja proponuje człowieka o niCku "Prawda"
Idealnie punkcje fuszerkę. Dba o to by prawdą była zawsze na wierzchu a nie obłudna kłamstwa ma świetny kontakt z mieszkańcami.
Dodatkowo idealnie wyłapuje i ujawnia trolli przez co mieszkańcy mogą się czuć odrobinie bezpieczniej
A trolle chodzą z podkulonymi ogonami .
Nawet płaski co chwile patrzy za siebie.
Dać temu panu nagrodę za walkę o nasze miasto

Brawo Mistrzu ! Ja nominował bym go do Nobla tylko trzeba jeszcze wymyślić dla niego jakąś kategorie.Czeka m na propozycje.
Cytować
-11 #7 Kanczyl 2021-04-07 02:21
A może dyrektorka szpitala albo kierownictwo od ratowników?
Cytować
-10 #8 Magdalena 2021-04-07 08:41
A może ten 1000 przeznaczyć właśnie dla potrzebujących? ??? Nie! Przecież będzie potrzebny poklask, medialne wręczanie czeku, bądź wybranej już nagrody w błysku fleszy! Wszystko na pokaz - "wszystko na sprzedaż"!
Cytować
-8 #9 Ola 2021-04-07 10:58
Teraz nagrody a za chwilę podatki w górę bo trzeba odrobić straty
Cytować
+7 #10 Ona 2021-04-07 17:25
Ja mam propozycję co prawda w Suchej nie w Wadowicach jest taka osoba w rejestracji SOR postrach wszystkich może by tak na nią oddać głos ona się też wyróżnia tatakiej persony jeszcze nie widziałam jak długo żyję
Cytować
-9 #11 San Escobar 2021-04-07 18:00
Gdy będzie Judasz wieku , to zapewne kaczor dyktator.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.