Znaleziony na samym końcu Kaczyny (gmina Wadowice) pies, który błąkał się tam od kilku dni, szuka w
Błąkający się w Kaczynie pies potrzebuje pomocy

Znaleziony na samym końcu Kaczyny (gmina Wadowice) pies, który błąkał się tam od kilku dni, szuka właściciela lub osoby, która zapewni mu nowy dom.

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Pies znaleziony na samym końcu Kaczyny (gmina Wadowice) potrzebuje pomocy. Poszukiwany jest jego właściciel, lub osoba, u której znajdzie nowy, przyjazny dom.

Jeśli ktoś mógłby pomóc w odnalezieniu właściciela lub chciałby przygarnąć czworonoga, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Ania 2021-03-02 19:16
Ładniutki.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.