Nasz czytelnik jest zbulwersowany bałaganem jaki panuje w lasach w Jaroszowicach. W zagajniku pełno sta
Taki syf w zagajnikach Jaroszowic

Nasz czytelnik jest zbulwersowany bałaganem jaki panuje w lasach w Jaroszowicach. W zagajniku pełno starych opon, butelek, śmieci czy odpadów z budowy. "Co kieruje takimi ludźmi, którzy tak śmiecą?" zastanawia się mężczyzna.

Temat śmieci nad Skawą, przy potokach czy w okolicznych lasach poruszaliśmy nie raz. Niestety ciągle ludzie wyrzucają różne rzeczy właśnie tam a nie do śmietników.

To co dziś zobaczyłem podczas spaceru przerosło mnie. Zagajnik między boiskiem w Jaroszowicach a dawnym terenem firmy Rumtex wygląda jak śmietnisko! Okolice cmentarza w Jaroszowicach i droga pod kopiec to też miejsce ciągle zaśmiecone, gdzie są lokalne władze?? Kiedyś interweniowałem w tej sprawie u pani sołtys, ale nie przyniosło to żadnego skutku – pisze do nas nasz czytelnik

Faktycznie w tamtej okolicy możemy znaleźć w lesie stare opony, butelki, czy resztki z budowy. Niestety częste miejsce spacerów mieszkańców oszpecone jest właśnie w ten sposób.

Co się dzieje obecnie z ludźmi że są w stanie wyrzucać śmieci gdzie popadnie? Płacimy za odbiór, wywóz śmieci jaki jest sent wyrzucać je do lasu? W miejscu tym kilkanaście lat temu rosły piękne drzewa, można było znaleźć pieczarki – dodaje nasz czytelnik

No właśnie, co kieruje takimi śmieciarzami?

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-5 #1 3xK 2021-03-01 16:49
Mysle, ze milosciwie panujący w Ciulowicach mieszkaniec Łączan. Rozwiązałby ten problem w trymiga, tak jak zrobił to właśnie w Ciulowicach. Także do niego pisać, a na pewno udzieli pomocy.
Cytować
-7 #2 Wierny 2021-03-01 16:55
Ekologia to ideologia, jak mawiał abp. Marek Jędraszewski. Więc "idźcie i czyńcie sobie ziemię poddaną"..
Cytować
-7 #3 Prawda 2021-03-01 21:40
No proszę nie zabiegałem o to a jednak ciulowice się przyjęły
No ale coż jak inaczej nazwac ten syf
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.