Obok przychodni na ulicy Wojtyłów 19 w Wadowicach znaleziono suczkę. Sympatyczny psiak bardzo tęskni
Na ulicy Wojtyłów w Wadowicach znaleziono psiaka. Pomożecie?

Obok przychodni na ulicy Wojtyłów 19 w Wadowicach znaleziono suczkę. Sympatyczny psiak bardzo tęskni za właścicielem. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformował Urząd Miejski  w Wadowicach, w poniedziałek (22.02) obok przychodni na ulicy Wojtyłów 19 w Wadowicach znaleziono suczkę. Sympatyczny psiak bardzo tęskni za właścicielem.

Jeśli ktoś mógłby pomóc w odnalezieniu właściciela lub chciałby przygarnąć czworonoga, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 yanek 2021-02-27 13:25
wystawić od złotówki w internecie, jak się opisze że pies z Wadowic, dodatkowo w ulicy Wojtyłów niedaleko domu papieża to za grubą kasę pójdzie w świat
Cytować
0 #2 czipować 2021-02-28 15:51
Wszystkie psy powinny być obowiązkowo zaczipowane tak jak szczepienie.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.