Zdewastowany samochód, pełen śmieci samochód w którym spali bezdomni a który od kilku miesięcy sta
Wrak samochodu w którym spali bezdomni zniknął z centrum Andrychowa

Zdewastowany samochód, pełen śmieci samochód w którym spali bezdomni a który od kilku miesięcy stał w centrum Andrychowa został w końcu usunięty.

Od wielu tygodni  na parkingu przy starym pasażu handlowym przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie stał samochód z wybitą szybą, z którego wysypywały się śmieci. Pełno odpadów było również wokół pojazdu. W nocy spali w nim bezdomni. Mieszkańcy od jakiegoś czasu zgłaszali tą sytuację służbą, bo pojazd był raczej wątpliwą ozdobą miasta nad Wieprzówką a do tego martwił ich los bezdomnych. Niestety osoby, które w nim spały nie chciały żadnej pomocy, zaś siłowo pomóc się im nie dało.

W końcu jednak pojazd został usunięty z parkingu.

Samochód był prywatny, należał do obcokrajowca zameldowanego ostatnio w Warszawie, którego dokładnego, rzeczywistego miejsca pobytu nie udało się ustalić. Nie miał co prawda lokalnych numerów rejestracyjnych, ale był zarejestrowany.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-1 #1 Tadek 2021-02-06 13:57
podobno Rydzyk go wział od bezdomnego
Cytować
+6 #2 Serwis ACO 2021-02-06 18:26
Ładnie będzie jeba*o nim. Nie chciał bym tego rozbierać na części.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.