Alicja Kucia z Bachowic (gmina Spytkowice) powalczy o tytuł najpiękniejszej nastolatki w Polsce. Wydarz
 Bachowiczanka Alicja Kucia powalczy  o tytuł Miss Polski Nastolatek

Alicja Kucia z Bachowic (gmina Spytkowice) powalczy o tytuł najpiękniejszej nastolatki w Polsce. Wydarzenie będzie można oglądać w stacji Super Polsat. O tytuł powalczą 23 nastolatki z całego kraju.

Finał konkursu Miss Polski Nastolatek 2020 opóźnił się potężnie  z powodu epidemii  koronawirusa. Wybory regionalne przeciągano w nadziei, że uda się zorganizować na żywo jakikolwiek z ich etapów. Niestety nie udało się, podobnie jak na szczeblu krajowym. Stąd podczas castingu zorganizowano plebiscyt internetowy. Wyłoniono w nim 12 dziewcząt z całej Polski, kolejne 12 wybrali jurorzy.

Konkurs ma lokalny akcent: wśród trójki nastolatek z Małopolski, znalazła się Alicja Kucia z Bachowic (gmina Spytkowice). Razem z Barbarą Rząsą z Błażowej w powiecie rzeszowskim i Emilią  Nowak z Chrzanowa powalczy o tytuł najpiękniejszej nastolatki w Polsce. O to miano rywalizować będą 23 nastolatki z całego kraju. Finał będzie można obejrzeć w stacji Super Polsat w piątek (15.12) o godzinie 20:00. Dwa dni później wybrana zostanie najpiękniejsza dorosła Polka: Finał Miss Polski 2020 będzie transmitowany w Polsacie w niedzielę (17.01) również o godzinie 20:00.

Alicja Kucia uczęszcza do liceum ogólnokształcącego im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu, do klasy o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznej. Lubi grać na gitarze, jeździć na rolkach oraz deskorolce. Lubię również gotować oraz spotykać się ze znajomymi. Chce studiować medycynę lecz jeszcze nie wie jaką specjalizację wybrać.  Zgłosiła się do konkursu, ponieważ zobaczyła zgłoszenie w internecie i stwierdziła, że warto spróbować


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+9 #1 Ania 2021-01-14 10:33
Chyba coś z datami zamieszkaliście .
Cytować
+1 #2 Sołtys 2021-01-14 13:09
Powodzenia.
Cytować
+12 #3 Kajko 2021-01-14 21:30
Przecietna laska,takich pełno
Cytować
+3 #4 Ozy 2021-01-15 07:53
No to powodzenia życzę.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.