W Szkole Podstawowej w Woźnikach, przy współudziale firmy "De Heus" postawiono metalowe serce, do któ
W Woźnikach też napełniają metalowe serce plastikowymi nakrętkami

W Szkole Podstawowej w Woźnikach, przy współudziale firmy "De Heus" postawiono metalowe serce, do którego można zbierać plastikowe nakrętki. Pieniądze uzyskane za ich sprzedaż zostaną przekazane Centrum Opieki Wyręczającej dla Przewlekle i Nieuleczalnie Chorych Dzieci – Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie.

Od 30 grudnia 2020 roku Szkoła Podstawowa w Woźnikach zaprasza wszystkich tych, którym nie jest obojętny los innych, do włączenia się do charytatywnego zbierania plastikowych nakrętek, pod hasłem „Napełniaj Serce Dobrocią”. Akcja ta została zorganizowana przy współudziale firmy ”De Heus” – producenta pasz w Spytkowicach, która przygotowała metalowe serce, przeznaczone do tej szlachetnej zbiórki. Metalowe serce wystawiono przy wejściu do szkoły od strony bezpiecznej ścieżki.

Ta znana w całym kraju akcja ma na celu wspomaganie stowarzyszeń i fundacji pomagających osobom potrzebującym. Zebrane nakrętki są sprzedawane do skupów, a pieniądze zasilają konta organizacji, wybranych przez ofiarodawców.

Uczniowie i rodzice już niejednokrotnie angażowali się w zbiórki zorganizowane na terenie szkoły, otwierając swoje serca dla tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Zbiórka Nakrętek do metalowego serca będzie trwała do końca marca. Pieniądze ze sprzedaży nakrętek przekazane zostaną Centrum Opieki Wyręczającej dla Przewlekle i Nieuleczalnie Chorych Dzieci – Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Sołtys 2021-01-12 15:29
Super! Tak trzymać i zachęcać innych do działania.
Cytować
0 #2 OSA 2021-01-13 14:09
Cytuję Sołtys:
Super! Tak trzymać i zachęcać innych do działania.

Ja proponuję by więcej pojawiło się takich metolowych serc, by każda gmina miała. Zwłaszcza że dzieci z powodu pandemii nie chodzą dalej do szkoły, gdzie do tej pory były zbierane nakrętki plastikowe.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.