Z powodu epidemii koronawirusa, druhowie ochotnicy nie będą w tym roku roznosić kalendarzy. Nie znaczy
Strażacy kalendarzy w tym roku nosić nie będą, ale tradycji stanie się zadość

Z powodu epidemii koronawirusa, druhowie ochotnicy nie będą w tym roku roznosić kalendarzy. Nie znaczy to wcale, że strażackiej tradycji nie stanie się zadość.

W związku z trwającą epidemią koronawirusa druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wadowicach podjęli trudną decyzję. Dotychczasowo pod koniec roku każdy mógł spotkać ich w okolicy swojego domu czy mieszkania. W ten sposób odwiedzali bowiem każdego mieszkańca Wadowic, by złożyć życzenia noworoczne i przekazać tradycyjny kalendarz strażacki. W tym roku będzie jednak nieco inaczej. Co nie oznacza, że tradycji nie stanie się zadość.

Chcąc zapobiec ryzyku ewentualnego zakażenia, druhowie nie będą chodzić do domów i mieszkań Wadowiczan, jednak nadal prowadzą dystrybucję kalendarzy. Spotkać ich można w odpowiednich terminach w różnych częściach miasta codziennie w godzinach od 15:30 do 18:00 oraz o dowolnej porze po wcześniejszym kontakcie druhowie dostępni są w siedzibie OSP Wadowice (ulica Wojska Polskiego 2a).

21 listopada druhowie dostępni będą przed sklepem TESCO (ulica Westerplatte) zaś 22 listopada  po każdej mszy świętej w Sanktuarium Świętego Józefa na Karmelu.

Nowe miejsca i punkty, w których będzie można spotkać druhów w pozostałych terminach podawane są na bieżąco na stronie internetowej OSP Wadowice (ospwadowice.pl) oraz na Facebooku.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.