W Jaroszowicach, w okolicach Zbywaczówki, znaleziono dwa owczarki niemiecki. Pomożecie odnaleźć wła
W Jaroszowicach znaleziono dwa owczarki

W Jaroszowicach, w okolicach Zbywaczówki, znaleziono dwa owczarki niemiecki. Pomożecie odnaleźć właściciela?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak informuje nas  Straż Miejska, w Jaroszowicach w rejonie Zbywaczówki zostały znalezione dziś dwa owczarki. Komu zbiegły? Jeśli ktoś rozpoznaje psy proszony o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-23 #1 jacek 2020-10-03 00:24
To podle jak traktuje się zwierzęta w tym kraju szczególnie obraz wsi i tych głupich zacofanych imbecyli którzy uważają psy koty za coś co można wykorzystać a nawet zabić to typowy obraz wiejskich matołów bez serca sumienia i zasad braku poszanowania dla istot słabszych mam nadzieję że wreszcie rząd weźmie się za tych wsioków którzy to robia nakładając surowe kary za złe a nawet bestialskie traktowanie wszystkich zwierząt bo tylko kara moze zmusić ich do tego by szanowali biedne zwierzeta i to nie tylko domowe.
Cytować
+22 #2 Zazzi 2020-10-03 07:24
Cytuję jacek:
To podle jak traktuje się zwierzęta w tym kraju szczególnie obraz wsi i tych głupich zacofanych imbecyli którzy uważają psy koty za coś co można wykorzystać a nawet zabić to typowy obraz wiejskich matołów bez serca sumienia i zasad braku poszanowania dla istot słabszych mam nadzieję że wreszcie rząd weźmie się za tych wsioków którzy to robia nakładając surowe kary za złe a nawet bestialskie traktowanie wszystkich zwierząt bo tylko kara moze zmusić ich do tego by szanowali biedne zwierzeta i to nie tylko domowe.Ogarnij się człowieku i przestań tak bezczelnie generalizować i obrażać wszystkich mieszkańców wsi. Tak się składa, że mieszkam na wsi i nasze zwierzaki mieszkają z nami w domu (koty i owczarek niemiecki). Są zadbane i gdy przytrafia się im choroba to - mimo, iż nie jesteśmy bogaci - leczymy je i wydajemy na to niemałe pieniądze. Nasi sąsiedzi też mają zadbane zwierzaki i kochają je. Z tym, co opisujesz spotkałam się również w mieście. Podłość nie zna granic, jak również i dobro.
P. S. Zapewne jesteś wegetarianinem - gratulacje.
Cytować
+26 #3 Green 2020-10-03 10:19
Na pewno ludzie ze wsi wyjeżdżając na wakacje, biorą swojego "milusińskiego" i wywożą na środek lasu, bo nie mają go z kim zostawić. Ach ci krystaliczni miastowi z apartamentów po 30 metrów kwadratowych.
Tak jak pisze Zazzi, teraz większość psiaków na wsiach to biega sobie samopas po ogródkach, oczywiście jest też jakiś procent dziadów co trzyma psa w małym kojcu czy na łańcuchu, ale na szczęście z roku na rok takich dziadów coraz mniej.
Cytować
+19 #4 Krysia 2020-10-04 09:40
Nie ma się co spierać teraz!!! Tak samo na wsiach, jak i w miastach znajdą się tacy co źle zwierzęta traktują. Teraz skupmy się na tych psach. Jeśli właściciel się nie znajdzie, to pojadą do schroniska. Chyba, że znajdzie się dobra dusza i adoptuj psiaka, lub chociaż da dom tymczasowy.
Cytować
+21 #5 Krysia 2020-10-04 12:15
Właściciele odebrali swoje zguby :)
Cytować
-10 #6 Jacek 2020-10-07 16:56
a co powiecie o kurach gęsiach świniach królikach krowach rybach z których przyrządzanie pyszne dania.Grilujeci e kiełbaski steki burgery,w czym zidiociałym świecie psy są lepsze od innych zwierzakow
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.