W Kleczy Dolnej, w rejonie kopca została znaleziona sunia w typie husky. Ktoś rozpoznaje swojego zwierz
Suczka znaleziona w Kleczy szuka wlaściciela. Ktoś ją rozpoznaje?

W Kleczy Dolnej, w rejonie kopca została znaleziona sunia w typie husky. Ktoś rozpoznaje swojego zwierzaka lub chciałby go adoptować?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, w Kleczy Dolnej, w rejonie kopca, została znaleziona sunia w typie husky.

Jeśli ktoś rozpoznaje swojego zwierzaka, lub chciałby go ktoś adoptować, proszony jest  o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.