Miła niespodzianka dla mieszkańców powiatu wadowickiego. Drugi odcinek tego sezonu Szansy na Sukces wy
Agata z Przytkowic podbiła serca jury Szansy na Sukces

Miła niespodzianka dla mieszkańców powiatu wadowickiego. Drugi odcinek tego sezonu Szansy na Sukces wygrała młoda mieszkanka Przytkowic, Agata Serwin. Zobaczymy ją w finale, ma szanse reprezentować nasz kraj.

W niedzielne (13.09) popołudnie w TVP wyemitowano drugi odcinek tego sezonu popularnego programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020. Wśród siedmiu młodych wykonawców,  które wykonały utwory o tematyce "światowe hity, których słuchacie" była również Agata Serwin z Przytkowic (gmina Kalwaria Zebrzydowska), która wykonała utwór "What makes you beautiful" popularnego boysbandu One Direction.

Konkurencja była spora, jednak jury złożone z byłych polskich reprezentantów na dorosłej Eurowizji: Cleo (2014), Gromee (2018) i Michał Wiśniewski (2003, 2006) stwierdziło, że to właśnie Agata swoim wykonaniem i charyzmą zasługuje na zwycięstwo odcinka.

13-latkę  zobaczymy w finale programu, który odbędzie się 27 września  w Warszawie. Agata ukończyła klasę skrzypiec w lokalnej szkole muzycznej, ale w przyszłości chce postawić na wokalistykę. Poza muzyką interesuje się także rysunkiem i malarstwem.

Jak myślicie, sympatyczna nastolatka ma szanse reprezentowanie naszego kraju w najbliższym konkursie Eurowizja Junior, który z kolei odbędzie się 29 listopada?


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+11 #1 PoPO 2020-09-14 12:43
Brawo Agatko jesteśmy z Ciebie dumni!
Cytować
+3 #2 @@@ 2020-09-14 20:55
Podsumowanie.
https://www.youtube.com/watch?v=1VbqkQ4FKr8
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.