W okolicach ulicy Kościelnej w Choczni został znaleziony maleńki szczeniak – suczka, w wieku około
Słodki szczeniak szuka właściciela. Pomożecie?

W okolicach ulicy Kościelnej w Choczni został znaleziony maleńki szczeniak – suczka, w wieku około 3-4 miesięcy. Sympatyczny zwierzak czeka na swojego właściciela, lub jeśli się nie znajdzie - na adopcję. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, w okolicach ulicy Kościelnej w Choczni został znaleziony maleńki szczeniak – suczka, w wieku około 3-4 miesięcy, samodzielna, przyjazna, lgnąca do człowieka, do tej pory musiała przebywać w domu.  Na razie czeka na właściciela, który miejmy nadzieje jej szuka!  

 

Jeśli jednak właściciel się nie znajdzie, a ktoś chciałby przygarnąć tego słodziaka, proszony jest  o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.