Sympatyczny psiak z obrożą, znaleziony przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Wadowicach szuka właściciela l
Sympatyczny czworonóg szuka właściciela

Sympatyczny psiak z obrożą, znaleziony przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Wadowicach szuka właściciela lub nowego domu. Pomożecie?

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, poszukiwany jest właściciela psa znalezionego we wtorek (25.08) przy ulicy Konstytucji 3 Maja w Wadowicach. Piesek czarny, mały, na szyi biała obroża, zwierzak  jest bardzo przyjazny i łagodny.

Jeśli ktoś rozpoznaje czworonoga i zna jego właściciela, lub chciałby go przygarnąć, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

 

W dalszym ciągu też kotka znaleziona na Osiedlu Pod Skarpą w Wadowicach znajduje się w podobnej sytuacji jak psiak powyżej. Więcej TUTAJ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Anna 2020-08-26 18:21
Bardzo kochany, wdzięczny piesek, ufny i łagodny. Mam nadzieję że właściciel go szuka ....
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.